Asus VS247HR recenze a návod

Fotogalerie produktu

Full HD LED monitor ASUS VS247HR je výborným řešením pro kancelářské nebo domácí využití. Poskytuje vysoký dynamický kontrast pro každodenní běžnou práci i za přímého světla, konektor HDMI pro dosažení nejkvalitnějšího obrazového přenosu a klasický design.
Technologie ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) umožňuje dynamicky nastavit kontrast (až 50 000 000:1) mezi černou a bílou a vytvořit ostřejší a jasnější obrázky. Splendid Video Intelligence technologie optimalizuje nastavení a přináší zlepšení barev, jasu, kontrastu a ostrosti při sledování videa a obrázků. Technologie nabízí 6 módů – scéna, divadlo, hra, noční pohled, sRGB a standardní mód. Funkce Aspect Control umožní výběr poměru stran, a to buď 16:9 nebo 4:3. Tuto funkci využijete při sledování fotografií či filmů v menším poměru stran bez ztráty informací nebo jakéhokoliv zkreslení. Uživatelsky přívětivého provedení je dosaženo pomocí vícejazyčného OSD menu, tlačítek pro pohodlné ovládání, snadného naklápění obrazovky o +20°~-5° pro co nejlepší sledování obrazu a možnosti upevnění na zeď dle standardu VESA 100 x 100 mm. Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla.

+ Pozitivní

– Negativní

Dobré pozorovací úhlyMéně stabilní stojan
Podsvícení
Možnost naklápění nahoru – dolů v poměrně velkém rozsahu 

 

Specifikace

[table]

Spotřeba energie22,7 W
Úhlopříčka24 „
Maximální rozlišení1920 x 1080 px
Doba odezvy2 ms
Hmotnost4,2 kg
Frekvence60 Hz
4KNE
HDMIANO
Celá specifikace zde

[/table]

 

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

94 %

21

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

ASUS VS247HR je zajímavý Full HD LED monitor s klasickým designem. Monitor je dostupným řešením pro kancelářské nebo domácí využití.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k monitoru

Návod a manuál Asus VS247HR

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.