BenQ GL2460HM

Ať už sledujete nejnovější ukázky na internetu nebo prohlížíte dokumenty, LED monitor BenQ GL2460HM je perfektní stylovou volbou.
LED podsvícení nabízí ve srovnání s technologií CCFL, používanou u starších LCD monitorů, významné výhody. Tyto výhody se týkají nejen výkonových parametrů, jako je například vyšší dynamický kontrast, žádná ztráta světla a žádné blikání, ale rovněž faktorů ovlivňujících životní prostředí, jako je například proces výroby a likvidace, při kterém vzniká méně znečišťujících látek.Pokud vás tento špičkový LCD monitor zaujal a zvažujete jeho koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Nejnovější vysokorychlostní multimediální rozhraní HDMI umožňuje neuvěřitelně snadné používání těchto monitorů – nyní si můžete vychutnávat digitální zábavu bez jakékoli námahy, přičemž se počítá i s budoucím připojením nových multimediálních zařízení.Zadní část GL2460HM, krásná z jakéhokoli úhlu, je tvořena uhlíkovým vláknem navrženým pro navození pocitu vysokého výkonu závodních vozů a dodání energie celému vzhledu. Díky použití 16mm displeje s tenkým rámečkem působí řada GL60 sofistikovaným dojmem, přičemž vše zůstává příjemné a kompaktní. Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí, jelikož má příznivý vliv na spotřebu elektrické energie a životnost.

Specifikace
Velikost obrazovky 24 „W
Poměr stran 16:9
Rozlišení (max.) 1920 x 1080
Rozteč bodů (mm) 0,276
Jas (typ.) 250 cd/m2
Nativní kontrast (typ.) 1000:1
DCR (Dynamic Contrast Ratio) (typ.) 12M: 1
Typ panelu TN
Pozorovací úhel (L / R; U / D) (CR> = 10) 170/160
Doba odezvy (Tr + Tf) typ. 2ms GTG
Display barvy 16.7million
Color Gamut 72%

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.