Dell U2715H recenze a návod

Fotogalerie produktu

Monitor s dosud nejtenčím okolním rámečkem pro maximální sledovací záběr. Monitor Dell U2715H přináší eleganci, ladnost a styl. Zobrazuje jasné a čisté barvy a vynikající konektivitu. Vytvořte z několika monitorů kontinuální obraz přes DisplayPort 1.2, připojte svůj smartphone pomocí dvou HDMI (MHL) portů nebo připojte příslušenství přes USB 3.0. Díky HDMI a DisplayPort konektorům můžete monitor snadno připojit k počítači anebo notebooku. Nebo můžete propojit několik monitorů mezi sebou a vytvořit širší sledovací záběr. Navíc je monitor vybaven pěti porty USB 3.0 pro snadné připojení Vaší myši, webkamery, flashdisku nebo klávesnice. Díky MHL portu snadno připojíte smartphone nebo tablet. S tímto monitorem jistě přispějete k úspoře energie. Můžete využít funkci PowerNap pro ztlumení jasu na minimum nebo monitor přepnout do režimu spánku. Monitor Dell U2715H je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Monitor je vybaven podporou pro připevnění ke 100mm VESA držáku, který lze použít pro upevnění monitoru na zeď.

+ Pozitivní

– Negativní

Rozlišení 2560 x 1440Absence DVI nebo VGA, monitor disponuje pouze DP a HDMI
Konektorová výbava (2 x HDMI, DP, mDP)
Matná povrchová úprava 

 

Specifikace

[table]

Spotřeba energie36 W
Úhlopříčka27 „
Maximální rozlišení2560 x 1440 px
Doba odezvy6 ms
Hmotnost4,91 kg
Frekvence60 Hz
4KNE
HDMIANO
Celá specifikace zde

[/table]

 

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

94 %

13

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

Oživte svou grafiku v přesných barevných detailech s ostrým rozlišením QHD a rozsáhlými možnostmi připojení nabízejícími vynikající využitelnost.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k monitoru

Návod a manuál Dell U2715H

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.