Hyundai HL 32382

Internetová televize v moderním designu a s úhlopříčkou 81 cm. O čistotu, ostrost a plynulost obrazu se stará výkonná technologie se zobrazovací frekvenci 100 Hz CMP.
Televizor je kompletně připraven pro připojení k internetu. Využít můžete integrovaného LAN konektoru nebo můžete dokoupit USB WiFi adaptér a připojit se bezdrátově. USB využijete i pro přímé nahrávání z digitálního tuneru na externí pevný disk nebo USB flashdisk.Skvělým bonusem je možnost využívat HbbTV, které Smart TV Hyundai podporuje. Na našem území vysílání HbbTV nabízí Česká televize a jedná se o volný přístup do jejich archivu a mnoho dalších informací ze světa sportu či zpravodajství. Diváci si mohou během sledovaného pořadu prohlížet související odkazy na text, fotografie nebo různé audio a video soubory.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Skvělým bonusem je možnost využívat HbbTV, které Smart TV Hyundai podporuje. Na našem území vysílání HbbTV nabízí Česká televize a jedná se o volný přístup do jejich archivu a mnoho dalších informací ze světa sportu či zpravodajství. Diváci si mohou během sledovaného pořadu prohlížet související odkazy na text, fotografie nebo různé audio a video soubory.Produkty této společnosti jsou uživatelsky velmi přívětivé na ovládání a mají vkusný design, který se hodí k většině pokojů. Televizor Hyundai HL 32382 je vzhledem k jeho malým rozměrům možné používat například v domácnostech, kde jsou menší pokoje.Galerie s aplikacemi pro Smart TVs. Snadná cesta jak Smart TV rozšířit o další užitečné a zábavné aplikace s video nebo hudebním obsahem, aplikace pro připojení do sociálních sítí, hry, zpravodajské aplikace a mnoho dalších informačních aplikací. Stačí si jen vybrat a přidat mezi oblíbené aplikace ve vaši Smart TV

Specifikace
Úhlopříčka displeje: 81cm
Nativní rozlišení: 1366 x 768 (HD)
Technologie TV: LED, Smart
Typ tuneru: DVB-C, DVB-T
Frekvence: 100 hz

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.