LG 32LB580V

LG 32LB580V

Ať už jste doma nebo na cestách, máte možnost neomezeného sdílení a používání obsahu na různých zařízeních. S funkcí LG Smart Share™ lze snadno připojovat zařízení v domácnosti. Jednoduchým přihlášením k vlastnímu účtu LG pak získáte přístup k zábavě v době, kdy nejste právě doma. Lákavým základem televizoru je IPS matrice zajišťující přesné barvy a široké pozorovací úhly. V kombinaci s nejvyspělejším obrazovým procesorem Triple XD Engine dokáže zprostředkovat ostrý a plynulý obraz bez rozmazání.

Fotogalerie produktu
   

Špičkový obraz
LG zde používá mimořádně kvalitní IPS panel, který vyniká sytými barvami a velkými náhledovými úhly. Snadno tak můžete sledovat obraz i z rohu místnosti, aniž by docházelo k degradaci barev. IPS panely můžete znát například z kvalitních tabletů. full HD rozlišení 1920 × 1080 pixelů je pak u větších úhlopříček naprostá nutnost pro zachování té nejvyšší kvality obrazu.

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÝ OBRAZ
IPS jednoznačně předčí konvenční panely z hlediska jasnosti obrazu při zobrazení rychle se pohybujících scén. Výsledný obraz je nerozmazaný a křišťálově čistý. (Technologie: Díky zdokonalené struktuře tekutých krystalů dokáže technologie IPS zprostředkovat ostrý obraz s minimálním rozmazáním při rychle se pohybujících scénách.)

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.