LG 32LF510B

Elegantní televizor LG se Smart funkcemi s rámem v kovovém designu, úhlopříčka 32″ (81 cm), rozlišení 1366 x 768 bodů.Svůj domov rozjasníte s moderním kovovým designem tenkého rámu kolem obrazovky. Hladce zapadne do každého interiéru. Televizor lze samozřejmě také připevnit na zeď pomocí standardu VESA a díky tenkému rámu vypadá obrazovka ještě větší a mnohem lákavější.
Součástí systému je kontrola podsvícení pro regulaci jasu, funkce Screen-off umožňující vypnutí obrazovky v době, kdy chcete přehrávat pouze zvuk, a funkce Standby Mode Zero, která umožňuje přepnout televizor do pohotovostního režimu s nulovou spotřebou energie.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Motion Eco Sensor je brilantní nová technologie, která snižuje spotřebu elektřiny citlivou regulací jasu obrazovky podle rychlosti pohybu obrazu.Do děje vašich oblíbených filmů vás kromě kvalitního obrazu v HD kvalitě vtáhne i vynikající zvuková kvalita. Vžijte se do dění na 43 palcové obrazovce s Virtual Surround, který nabízí rozšířené zvukové pole. Díky kvalitnímu obrazu a vylepšenému zvuku si můžete ve vašem obýváku navodit příjemnou atmosféru a vychutnat si vaše oblíbené filmy, seriály nebo televizní programy.

Specifikace
Úhlopříčka 80 cm
Rozlišení HD ready (1366 × 768)
Dynamické MCI 300 (50Hz)
Dolby Digital Dekodér
TV tuner: DVB-T//DVB-C CI+ slot
Nabízené úhlopříčky: 32LF510B (80 cm), 43LF510V (108 cm), 49LF510V (123 cm)

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.