LG 40LF630V

Televizor LG 40LF630V se pyšní operačním systémem webOS 2.0. Jeho panel podsvícený pomocí LED přináší plnohodnotný obraz a s ním spojené hodiny zábavy.
Od první chvíle seznamování se s chytrým televizorem je účelem systému webOS vše zjednodušit zábavnou formnou. Neztraťte se ve složitém a odrazujícím postupu nastavování, který může snížit radost z používání chytrého TV.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Bean Bird Vás provede krok za krokem jednoduchým a zábavným procesem, takže si nový chytrý televizor budete moci užívat od samého začátku.Hned po zapnutí televizoru vám udělá radost chytré nastavení (Smart Setup). Bean Bird vás jednoduše provede základním nastavením a pomůže vám v prostředí, kde nepocítíte žádný stres. Funkce Quick Setting (rychlé nastavení) umožňuje kdykoli během používání televizoru změnit nastavení obrazovky. Úvodní nastavení a seřizování televizoru je nyní snazší než kdykoli dříve – veškerý čas strávený u televize je tak zábavný a příjemný.LG vám přináší TV dálkový ovladač Magic Remote pro LG Smart TV s technologií LG „Ukaž, potvrď a ovládej“.Smart TV s operačním systémem webOS vám umožňuje využívat veškerou zábavu, kterou nabízí LG Store, jako jsou Live programy, videa na vyžádání (VOD), 3D obsah, aplikace a doporučený obsah.
Specifikace
Úhlopříčka displeje [cm]: 100
Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
Typ televize: LED, Smart (chytrá)
Typ tuneru: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Frekvence [Hz]: 50
WLAN (WiFi): Ano
Počet HDMI: 3

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.