LG 42LB650V

Cinema 3D televizor LG 42LB650V je LCD LED TV s funkcí Smart TV NetCast s úhlopříčkou 107 cm a IPS panelem. Televizor umožňuje jednoduchou a snadnou orientaci v prostředí SMART TV. Poskytuje plnohodnotný internetový prohlížeč. Je kompatibilní s mobily tablety i notebooky. Díky lehkým 3D brýlím na něm můžete pohodlně sledovat 3D filmy.

Proč využíváme operační systém webOS
LG Smart TV představuje zbrusu novou inovaci operační systém webOS s uživatelským rozhraním které zjednodušuje ovládání TV a odstraňuje všechny překážky od začátku až do konce vaší zábavy.
Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.
Rychlý start – Zvolte obsah snadno a rychle
Kliknutím na tlačítko Domů (Home) můžete vybrat obsah nebo funkce z Rychlého startu ve spodní části obrazovky který vám umožňuje přepínat mezi TV programy a dalším obsahem podle vaší volby.

Fotogalerie produktu
    LG Store – Vše na jednom místě
Nová Smart TV s operačním systémem webOS vám umožňuje využívat veškerou zábavu kterou nabízí LG Store jako jsou Live programy videa na vyžádání (VOD) 3D obsah aplikace a doporučený obsah. Obchod LG vám nabízí možnost nákupu všech možných druhů zábavy.

Live Menu – Nový typ brouzdání mezi kanály
Doporučení kanály vyhledávání a nahrané informace vidíte přímo na obrazovce Live Menu když podržíte kurzor dálkového ovládání na TV obrazovce. Snadné a pohodlné vyhledávání přímo z obrazovky s obsahem na který se právě díváte.

Vyhledávání
Jednoduše zadejte nebo řekněte nahlas jakékoli klíčové slovo a naše univerzální funkce vyhledávání vám okamžitě nabídne příslušný seznam videí TV programů a online videí z YouTube. Tato vůbec nejlepší vyhledávací funkce vám umožňuje najít prakticky cokoli a vy tak se LG Smart TV zažijete ještě více zábavy.

Nahrávání
LG Smart TV rozumí vašemu uspěchanému životu a proto vám nabízí řadu prvotřídních technologií nahrávání jako je Time Machine ll která vám umožňuje nahrát jakýkoli program a podívat se na něj ve volném čase.

LG CINEMA 3D jsou… pohodlné 3D brýle bez blikání obrazu.
Dopřejte si pohodlnější sledování 3D obrazu s lehkými cenově příznivými 3D brýlemi bez baterie.

Pohodlné 3D brýle
Užijte si 3D obraz s nejpohodlnějšími 3D brýlemi. Brýle CINEMA 3D jsou lehké bez blikání obrazu bez baterie příjemné a úsporné a umožňují pohodlnější sledování televize.

3D obraz bez blikání
Dopřejte si 3D televizor který je šetrnější k vašim očím bez rušivého blikání obrazu.
Na rozdíl od konvenčních 3D televizorů má chytrý televizor LG CINEMA 3D certifikaci „flicker-free“ a jeho 3D obraz je navíc jasnější. Nenamáhá oči a zprostředkovává jasný a ostrý 3D obraz který vtahuje diváka do děje.

IPS Panel
Tajemství mimořádného pozorovacího úhlu a kvality televizorů LG spočívá v jejich panelu. Stejně jako kvalita kávových zrn určuje kvalitu kávy kvalita panelu je určující pro kvalitu televizoru. IPS panel který používá společnost LG je důvodem toho že LED televizory značky LG mají odolné obrazovky s jasnějším a stabilnějším obrazem.

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.