LG 42LF652V

Televize 3D SMART LED TV
Vše, co potřebujete v oblasti zábavy, najdete v LG Content Store. S LG můžete snadno na jednom místě nakupovat televizní programy, VOD, 3D obsah, aplikace a ještě mnohem více. Cokoli, na co se chcete dívat, je pro vás okamžitě k dispozici a maximálně přístupné.
Smart TV s operačním systémem webOS vám umožňuje využívat veškerou zábavu, kterou nabízí LG Store, jako jsou Live programy, videa na vyžádání (VOD), 3D obsah, aplikace a doporučený obsah. Obchod LG vám nabízí možnost nákupu všech možných druhů zábavy.LG webOS TV má velmi jednoduchý design, který přispívá ke snazšímu pochopení a větší zábavě při použití.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Nyní můžete v klidu relaxovat, protože s operačním systémem webOS 2.0 je ovládání televizoru snazší než kdykoli dříve.Pouhým kliknutím na tlačítko Domů (Home) můžete vybrat obsah a funkce z Launcheru umístěného ve spodní části obrazovky. Launcher vám umožňuje přepínat mezi vysílanými TV programy a dalším obsahem podle vaší volby.LG vám přináší TV dálkový ovladač Magic Remote pro LG Smart TV s technologií LG „Ukaž, potvrď a ovládej“. Dálkový ovladač zajišťuje vaše spojení s obsahem na obrazovce televizoru prostřednictvím jednoduchých gest a rychlých kliknutí na tlačítko OK.
Specifikace
Modelová řada 2015
3D TV Ano
Cinema 3D Ano
Smart TV Ano
Typ displeje LED
Velikost obrazovky ( inch ) 42
Velikost obrazovky (cm) 106
Typ podsvícení Direct LED
Dynamické MCI (Motion Clarity Index)
Full HD (1080p) Ano
Ultra HD (2160p) Ne
Rozlišení 1920×1080 px

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.