LG 49LB550V

Televize LG LB550V zaujme spojením solidní směsicí tunerů, vstupů a přívětivé ceny. Jeho obrazovka nabízí Full HD rozlišení pro detailní obraz z herních konzolí, Blu-ray nosičů a multimediálních přehrávačů, jenž jsou stále oblíbenější svou schopností nahradit Smart funkce televizí. S nejmodernějším LED podsvícením uspoříte elektrickou energii, vychutnáte si neskutečnou úroveň černé i dokonale jasnou bílou. Televizor poskytuje vysoký dynamický kontrast i jas a výtečné pozorovací úhly pro nerušenou zábavu. V kombinaci s nejvyspělejším obrazovým procesorem Triple XD Engine dotáhne obraz do dokonalé barevnosti, kontrastu a jasu.

Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
   

Zajímavostí je i Picture Wizard III, díky kterému se vy sami stanete odborníky na nastavení obrazové kvality. Picture Wizard totiž umožňuje snadno regulovat kvalitu obrazu tak, že se budete řídit průvodcem sestaveným vizuálními specialisty. Opomenuta nezůstala ani zvuková stránka. Televize si poradí se zvukem Dolby Digital a Clear Voice II zlepší slyšitelnost hovorů – už vám neunikne ani slovo.

Na prostorné obrazovce vyniknou nejen televizní pořady a filmy, ale i fotky a nahrávky z dovolené nebo oslavy, přehrávané z externího zařízení. Díky Full HD rozlišení lze naplno využít potenciál moderních Blu-ray přehrávačů a herních konzolí. Pro spojení s externími zdroji vysokého rozlišení pak televizor obsahuje dvojici rozhraní HDMI. Příjemným rozšířením je pak port USB pro přehrávání obsahu z flashdisků či přenosných pevných disků. Ukáže fotky, přehraje video i hudbu. Poradí si i s HD DivX videem až do rozlišení 1080p.

Panel: DIRECT LED
Dynamické MCI: 100 (50 Hz)
DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2: Ano / Ano / Ano
Dolby Digital dekodér / DTS dekodér: Ano / Ne
Hudební výkon: 10W
USB rozbočovač: Ano
Připojení klávesnice, myši: Ano
Operační systém Netcast

KONEKTORY – zadní
RF vstup: 1(H)
Kompozitní vstup: 1(H)
Scart (plný): 1(H)
Komponentní vstup: 1(H)
Optický výstup: 1(H)
LAN konektor: 0
Sluchátkový výstup: 0
RS-232C: 0
HDMI 1.4: 1(H)

KONEKTORY – boční
CI Slot: 1(V)
HDMI 1.4: 1(V)
HDMI 2.0: 0
Sluchátkový výstup: 1(V)
USB 2.0: 0

PARAMETRY
Spotřeba energie W, (TV / Stand-by): 67 / 0,3
Energetická třída: A+
Rozměry VESA: 400 x 400
Rozměry TV (š x v x h) mm: 1105x652x56.5
Rozměry TV – krabice (š x v x h) mm: 1197x760x162
Hmotnost (čistá/balení) kg: 13,6 / 17

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.