LG 49LJ594V recenze a návod

Fotogalerie produktu

Vítejte ve světě dokonalosti! Ten pro vás připravila firma LG, konkrétně pak se svou televizí 49LJ594V. První bod, jenž vás zaujme, bude jistě úhlopříčka měřící 123 cm (49“). Díky skutečnosti, že LG vsadilo na Full HD rozlišení, budete moci sledovat filmy ve famózní kvalitě překračující skutečnost. Takové tvrzení jen podporuje technologie displeje LED, která se pyšní nižší spotřebou oproti LCD. Dále pak jasným a velmi ostrým obrazem, menší tloušťkou a v neposlední řadě abnormálně širokou škálou zobrazovacích barev.
Maximálním nabízeným rozlišením je 1920 x 1080 Mpx a jako vkusná vychytávka slouží podsvícení Direct LED. Index zpracování obrazu je 100 CMR a obnovovací frekvence panelu činí skvělých 50 Hz. Díky operačnímu systému zajišťujícímu chod 49LJ594V se nebudete muset obávat žádného vnějšího útoku. Platforma WebOS 3.5 se pyšní certifikátem CAS od UL, jenž dokládá, že je schopná produkt bezpečně ochránit. Dokáže tak spolehlivě spravovat digitální práva. Spolehnout se pak můžete na tunery DVB-T2, DVB-T, DVB-S2 i DVB-C. Protože LG nepatří mezi žádné zelenáče ve světě elektroniky, tak ani 49LJ594V nebyla ošizeno o přívlastek Smart TV. Není tedy nejmenší problém využívat jak nejrůznější aplikace, tak oblíbený webový prohlížeč. S tímto úzce souvisí možnost se připojit k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě. Připraveno k použití však bude také DLNA, přehrávání z USB a nahrávání na něj, EPG, Magic Motion a pařmeni pak jistě uvítají GAME MODE (herní režim). Opomenuty nezůstaly ani 2 HDMI výstupy, LAN a CI / CI + slot. V pohotovostním režimu spotřeba nepřesahuje 0,5 wattů.

+ Pozitivní

– Negativní

Jednoduchá a snadná orientace ve SMART TVpouze 2 HDMI výstupy
Nádherný obraz: reálné, živé barvy, obraz se všemi detaily
Úžasná kompatibilita s mobily

 

Specifikace

[table]

Energetická třídaA+
Úhlopříčka124,5 cm / 49 palců „
Maximální rozlišení1920 x 1080
Smart televizorANO
Hmotnost13,4kg
3DNE
4KNE
Wi-FiANO
TuneryDVB-T / DVB-T2 / DVB-S/S2 / DVB-C/C2
Podpora H.265 HEVCANO
Celá specifikace zde

[/table]

 

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

90%

1

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

LG 49LJ594V   Smart televize s úhlopříčkou 123 cm (49″) a rozlišením Full HD. Tuner DVB-T/T2/C/S2, podsvícení Direct LED, True Motion 100, webOS 3.5, Wi-Fi, Miracast, DLNA,… Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k televizoru.

Návod a manuál LG 49LJ594V

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 1]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.