LG 49UF695V

Nadstandardně vybavená SmartTV od LG, která nadchne multimediálními funkcemi a především dechberoucí kvalitou obrazu. Využívá totiž nejpokročilejší UltraHD rozlišení v kombinaci se špičkovou 1200Hz technologií. Navíc je k dispozici i technologie 4K Upscaller, která obraz softwarově vylepšuje tak, aby plnil ty nejvyšší požadavky. Opomenout rozhodně nesmíme ani šikovné Smart funkce, díky kterým můžete na televizoru například prohlížet webové stránky, sledovat videa z internetu nebo komunikovat s přáteli. Na vysoké úrovni je také zvukový přednes televizoru – ten totiž mají na starost stereo reproduktory s nadstandardním výkonem 20 W. Kvalitně proto ozvučí i větší místnosti. Samozřejmosí televizoru je UltraHD rozlišení (3840 × 2160 pixelů), tedy čtyřikrát jemnější rozlišení, než má běžný full HD televizor. Díky tomuto panelu můžete sledovat filmy ve 4K rozlišení, tedy v té nejvyšší kvalitě, jakou si v současné době lze vůbec představit. Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
   

Televizor je vybaven i tzv. technologií 4K Upscaller, která dokáže softwarově vylepšit obraz tak, aby odpovídal nejvyšším standardům. LG zde používá mimořádně kvalitní panel, který vyniká sytými barvami a velkými náhledovými úhly. Těšte se na velmi propracovaný systém tzv. chytré televize. Díky němu můžete nejenom využívat výhod internetového připojení přes LAN konektor nebo integrovanou Wi-Fi, ale také dalších aplikací, které vylepší zábavu a především dovolí spojení s online světem. Televizor v této modelové řadě je již vybaven Wi-Fi adaptérem a také integrovanou technologii Intel Wi-Di. Reproduktory tohoto modelu jsou orientovány na přední stranu. Zvuk reproduktorů s celkovým výstupním výkonem 20 W zajistí skutečně mimořádně kvalitní zvukové podání. Pokud patříte mezi fajnšmekry, určitě oceníte i možnost připojit vlastní audio systém či reproduktory. Televizor podporuje také nejmodernější typ dálkového ovladače, který dokáže reagovat na všechny potřeby ovládání televize a příslušných aplikací. Vy tak máte možnost zvolit, zdali chcete televizi mimo tlačítek ovládat ještě za pomoci kurzoru, jednoduchých gest či tzv. kolečkem, které známé z počítačové myši.

Specifikace technické parametry :

Operační systém NETCAST si zamilujete pro svou uživatelskou přívětivost
Úchvatné rozlišení a 4K Upscaler, který navyšuje rozlišení filmům, televiznímu vysílání a dalšímu obsahu pro maximální kvalitu obrazu
Štíhlé linie televizoru lépe zapadnou do vašeho domova
Kvalitní ozvučení s dekodéry Dolby Digital a DTS vás obklopí a pohltí stejně jako úžasný obraz
Možnost nahrávání televizního vysílání na připojený USB disk
Úhlopříčka (cm): 100 (40″)
Rozlišení: Ultra HD – 4K (3840×2160)
TV bez podstavce (Š x V x H): 90×52,9×4,8 cm ( 9,1 kg)
TV včetně podstavce (Š x V x H): 90×56,8×21,7 cm (10,7 kg)
Zabalená TV (Š x V x H): 98,2×61×14,2 cm (12,6 kg)

Video recenze.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.