LG 55LB561V

LG televizor 55LB561V

Televizor LG 55LB561V vyniká špičkovým zvukem, Full HD rozlišením, integrovaným DVB-T tunerem a pěkným designem. Sledujte oblíbené pořady, televizní seriály, sportovní utkání nebo hudební vystoupení. Televizor pro rok 2014 přináší stabilní obraz, výkonný procesor Triple XD Engine a úchvatné zvukové podání.

Fotogalerie produktu
    Triple XD Engine
Užijte si absolutně dokonalé a živé barvy, báječný kontrast a optimalizovaný jas s velmi výkonným procesorem Triple XD Engine. Jedná se o nejvyspělejší procesor společnosti LG, který poskytuje maximální možnou kvalitu obrazu tím, že dosahuje inovované úrovně reprodukce barev, jasu a kontrastu.

Připojte USB a HDMI zařízení
To, co bylo dosud pouhým snem, se proměnilo v realitu. Televizor nabízí snadný přístup k Vašim souborům. K televizoru lze připojit pevný disk nebo flashdisk přes USB rozhraní a sledovat obsah přímo z Vašeho zařízení. Díky HDMI vstupu můžete připojit také HDMI zařízení, např. Blu-ray přehrávač, herní konzole apod.
Vynikající obraz s LED technologií

Televizor dosahuje skvělých obrazových výsledků díky technologii podsvícení LED. Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů. Televizor tak dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí.

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.