LG 55LF652V

Skvěle vybavená SmartTV, která nadchne krásným obrazem, stylovým designem s minimálními rámečky a intuitivním prostředím WebOS druhé generace. Spoléhá přitom na luxusní full HD rozlišení a 100Hz technologii. Díky tomu si vždy vychutnáte neodolatelně detailní a ostrý obraz.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Pouhým kliknutím na tlačítko Domů (Home) můžete vybrat obsah a funkce z Launcheru umístěného ve spodní části obrazovky. Launcher vám umožňuje přepínat mezi vysílanými TV programy a dalším obsahem podle vaší volby.
Prohlížejte a sdílejte soubory ze svých externích zařízení na velké obrazovce televizoru nebo sledujte televizi na jiném chytrém přístroji prostřednictvím funkce Smart Share, kterou je vybaven chytrý televizor LG Smart. LG představuje opravdu chytrý televizor, který lze snadněji než kdykoli dříve připojit k jiným zařízením. Užijte si jakýkoliv obsah bez omezení.Televizor LG v inovativním designu nabídne Full HD rozlišení 1920 x 1080 a velikou úhlopříčku displeje 55“, funkce Smart TV, HbbTV, nebo WiDi. Připojení různých zařízení pomocí vstupů 3x USB, 3x HDMI, kompozitního , 1x SCART, CI, LAN, připojení Wi-Fi a MHL.
Specifikace
Typická spotřeba v zapnutém stavu 65 W
Roční spotřeba energie 95 kWh/rok
Úhlopříčka 139 cm (55″)
Rozlišení
Full HD (1920×1080)
Energetický štítek
Spotřeba ve Stand-by 0,3 W

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.