LG 55UJ6307 recenze a návod

Fotogalerie produktu

Jsou televize průměrné, dobré i vynikající. Pár z nich lze považovat za špičku ve své kategorii, po které sáhnou uživatelé, jež nechtějí v žádném ohledu volit cestu kompromisu. A právě na ně cílí i model LG 55UJ6307. Nejsou mu cizí nejmodernější vychytávky včetně přístupu na internet, sdílení hudby a filmů, schopnost nabídnout precizní obraz, jdoucí ve své autentičnosti ruku v ruce se skutečností, a výborný zvuk, jakožto neodmyslitelnou součást dokonalého diváckého zážitku.
Televizor LG 55UJ6307vás o svých kvalitách nenechá na pochybách. Skvěle si poradí jak se zobrazováním působivých barevných hříček na hladině oceánu, tak hvězdné oblohy, úchvatných přírodních scenérií nebo i těch nejneuvěřitelnějších scén z vědeckofantastických filmů. Ochuzeni nebudete ani o přirozené stínování a plynulé přechody mezi statickými a dynamickými sekvencemi zásluhou ultratenkého provedení obrazovky. IPC technologie slibuje dech beroucí podívanou ze všech úhlů pohledu.
A rozlišení? Samozřejmostí je Ultra HD (3840 x 2160 bodů), splňující i ty nejnáročnější požadavky. Protože tak činí s podporou technologie HDR (High Dynamic Range), neunikne vám na obrazovce ani sebenepatrnější detail. Ba co víc, díky technologii se vám otevírají možnosti využívat nabídku internetového obsahu s vysokým dynamickým rozlišením, jaký poskytují například služby Netfix, filmová studia nebo televizní stanice. Obrazovka disponuje úhlopříčkou 55 palců (139 cm), alternativa kina tedy na sebe nenechá dlouho čekat.

+ Pozitivní

– Negativní

Ultra HD rozlišení – kvalitní obrazSlabší kontras
Zvuk Ultra Surround / Clear Voice III
 Úžasná kompatibilita s mobily 

 

Specifikace

[table]

Energetická třídaA
Úhlopříčka139 cm / 55 palců „
Maximální rozlišení3840 x 2160
Smart televizorANO
Hmotnost14,3kg
3DNE
4KANO
Wi-FiANO
TuneryDVB-T / DVB-T2 / DVB-S/S2 / DVB-C/C2
Podpora H.265 HEVCANO
Celá specifikace zde

[/table]

 

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

70%

1

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

Televize LG 55UJ6307   Smart LED TV, 139cm, 4K Ultra HD, True Motion 100 (50Hz), Active HDR, DCI 80%, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3x HDMI, 2x USB,…   VLASTNOSTI TV:  … Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k televizoru.

Návod a manuál LG 55UJ6307

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 1]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.