Panasonic TX-32ES403E recenze a návod

Fotogalerie produktu

32“ LED LCD televizor s úhlopříčkou 80 cm a se skvělým rozlišením HD 1366 x 768 px s frekvencí 400 Hz. Díky funkci In House TV Streaming lze přístroj umístit i do místnosti, v níž není k dispozici anténní zásuvka. Televize je kompatibilní i s technologií HbbTV, která vám umožní příjem hybridního televizního obsahu. Budete tak moci přijímat i doplňkový internetový obsah, který ke svým pořadům poskytují jednotlivé televizní stanice. Televize totiž může fungovat jako streamovací klient a vysílání přijímat prostřednictvím sítě LAN či Wi-Fi. Tato televize je dobrou volbou i z hlediska dalšího vývoje televizní techniky. Přístroj je totiž plně kompatibilní se signálem DVB-T2, který by měl v nadcházejících letech nahradit stávající standard pozemního vysílání. Vedle klasického pozemního vysílání budete moci přijímat i signál satelitní televize či kabelovky. Přístroj totiž disponuje i tunery DVB-S2 a DVB-C. Televizor disponuje vestavěným Wi-Fi adaptérem a funkcí my Home Screen. Ta vás za každé situace rychle dovede k obsahu, který zajímá právě vás. Díky funkci Swipe & Share si budete moci na televizní obrazovce prohlédnout i fotky či videa, která jste pořídili svým chytrým mobilním telefonem nebo tabletem. Televize je vybavena dvěma USB porty, které vám umožní nahrávání televizního obsahu na externí paměťová média. Pro propojení televize s dalšími elektronickými přístroji pak můžete využít i 2 HDMI porty.

+ Pozitivní

– Negativní

Kvalitní obrazNic
Wifi
Dostatečné množství vstupů a výstupů – USB, HDMI, sluchátka

 

Specifikace

[table]

Energetická třídaA
Úhlopříčka123 cm / 49 palců „
Maximální rozlišení3840 x 2160
Smart televizorANO
Hmotnost14 kg
3DNE
4KANO
Wi-FiANO
TuneryDVB-T / DVB-T2 / DVB-S/S2 / DVB-C/C2
Podpora H.265 HEVCANO
Celá specifikace zde

[/table]

 

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

96%

6

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

Televize Panasonic TX-49EX613E, úhlopříčka 49″ (123 cm), LED, 4K Ultra HD, Bright Panel, 1500 Hz BMR IFC, Smart TV, HDR, WiFi, DVB-T2 (H.265 HEVC), DVB-S2, DVB-C, Switch Design.Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k monitoru

Návod a manuál Panasonic TX-49EX613E

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.