Panasonic TX-40CS620E

Pokročilý HD model televizoru PANASONIC TX-40CS620E dostane z vašich HD zdrojů maximum a to i díky jasnému panelu a adaptivnímu ztlumení podsvícení.Je vybaven 3x HDMI, 2x USB, LAN, CI+ a Scart konektorem. Mezi jeho nejzajímavější funkce patří TV Anywhere. Tato funkce vám umožní přistupovat k televizoru prostřednictvím tabletu nebo smartphonu odkudkoliv.
Sledovat televizní vysílání v kterékoli místnosti bez anténní zásuvky vám umožní In-House TV Streaming. Do televizorů, které lze nastavit jako streamovací klienti, můžete streamovat vysílání (přes sítě LAN nebo Wi-Fi), převedené na signály internetového protokolu pomocí domácího streamovacího serveru (například set-top boxu). Už tak není nutné umisťovat televizor v blízkosti anténní zásuvky.Kvůli použitému typu světla a nutnosti omezit jas oproti kontrastu nebývají LCD televizory obvykle příliš jasné.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Super jasné panely překonávají tento problém kombinací nového systému řízení panelu, struktury panelu lépe propouštějící světlo a efektivního systému podsvícení.Sledujte televizní vysílání v kterékoli místnosti bez anténní zásuvky. Dny, kdy bylo nutné umístit televizor v blízkosti anténní zásuvky, jsou pryč. Do televizorů, které se dají nastavit jako streamovací klienti, můžete streamovat vysílání (prostřednictvím sítě LAN, powerline adaptérů, nebo dokonce Wi-Fi.

Specifikace
Úhlopříčka obrazovky: 102 cm
Rozlišení displeje: Full HD
3D: Ne
Frekvenční index: 200 Hz
Zobrazovací frekvence panelu (Hz): 50

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 1]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.