Panasonic TX-42AS600E

Full HD TV Panasonic TX-42AS600E

Užijte si zábavu s promyšleně navrženým televizorem Panasonic TX-42AS600E . Vychutnejte si skvělý televizní večer díky Full HD rozlišení a mnoha funkcím. Získejte osobní přístup s intuitivní domovskou obrazovkou, kterou si můžete přizpůsobit.

Fotogalerie produktu
   

My Homescreen
Na Vaší domovské obrazovce si můžete snadno a rychle vytvořit shluk oblíbených aplikací a obsahu. Získáte tak osobní přístup a mnohem intuitivnější rozhraní. Unikátní rozhraní od Panasonicu Vám dodá pocit pohodlí při ovládání.
Svoboda ve světě aplikací

To, co bylo dosud pouhým snem, se proměnilo v realitu. Televizor nabízí snadný přístup k širokému spektru aplikací. Díky cloudovým službám můžete snadno sdílet obsah a využívat několika obsahových služeb. K televizoru lze připojit pevný disk přes USB rozhraní a nahrávat digitální televizní vysílání. Můžete také zůstat v kontaktu s přáteli prostřednictvím sociálních sítí.

Přístup k neomezenému obsahu
Technologie DLNA umožní propojit televizor např. s počítačem. To znamená, že budete moci prohlížet fotky, pouštět si hudbu a sledovat filmy, které máte uloženy v počítači, aniž byste museli data vypalovat na disky a nebo je nahrávat na externí zdroj (flash disk, pevný disk). Výhodou je naprostá absence propojovacích kabelů.
Úspora energie díky LED technologii
Model dosahuje skvělých obrazových výsledků díky technologii podsvícení LED. Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů. Televizor tak dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí. Ve srovnání s modely roku 2013 mají pozdější modely Panasonicu až o 30% nižší spotřebu.

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.