Panasonic TX-48CX400E

S tímto televizorem Ultra HD 4K oceníte původní kvalitu obrazu ve 4K. Každý film nebo pořad vás ohromí hlubokými odstíny černé, bílé a podáním zářivých barev v celé své kráse.
Pohodlné prohlížení fotografií na veliké obrazovce, stačí jednoduše zapojit USB paměť do televize a veškerý obsah si můžete prohlížet na veliké obrazovce televizoru Panasonic Viera. Široká škála možností a přizpůsobení vám umožní například přidávat hudbu nebo efekty na pozadí.S funkcí Essential Apps můžete snadno a rychle získat přístup k široké škále aplikací určených přímo pro televizor Panasonic VIERA.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Užijte si zábavu a informace z pohodlí vašeho obývacího pokoje na vaší velké obrazovce VIERA.Samozřejmostí je digitální tuner pro dekódování signálu pozemního i kabelového vysílání DVB-T2/C, za vstup ale můžete použít i různá zařízení: 4 porty HDMI využijete pro počítače nebo DVD přehrávače a USB je univerzální.Nerušeně lze sledovat aktuální obrazovku a zároveň prohlížet kompletní nabídku aplikací, programů, online služeb a připojených periferních zařízení. Díky spouštěči Launcher bude přepínání veškerého obsahu rychlé a plynulé, a tak vám žádná zábava neunikne.

Specifikace
Třída energetické účinnosti A
Úhlopříčka 122 cm
Velikost obrazovky 44″ až 49″ (124 cm)
Rozlišení Ultra HD 4K (3840 × 2160)
Podpora 3D Aktivní 3D

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.