Philips 223V5LHSB2 recenze a návod

Fotogalerie produktu

Philips 223V5LHSB2 FHD je 22“ LCD monitor s LED podsvícením, vybavený technologií HDMI-ready, SmartControl lite a technologií SmartContrast. Užijte si čistý obraz plný detailů pro prohlížení fotek, webu nebo pro sledování filmů s tímto monitorem.
Technologie SmartContrast analyzuje zobrazovaný obsah a automaticky pak nastavuje barvy a řídí intenzitu podsvícení k dynamickému zvýšení kontrastu pro nejlepší zobrazení digitálních fotografií, videí nebo počítačových her, když jsou zobrazovány tmavé tóny. Pokud zvolíte režim Economy, bude nastaven kontrast a jemně doladěno podsvícení pro přesné zobrazení každodenních kancelářských aplikací a pro snížení spotřeby.
Displej s poměrem stran 16:9 Full HD pak zcela snadno zvládá standardní kancelářské způsoby využití s výbornou kvalitou zobrazení. Užívejte si tak prohlížení fotek, webu, sledování filmů nebo hraní her s náročnou grafikou se všemi detaily. Zařízení HDMI-ready má veškerý potřebný hardware pro příjem obsahu přes multimediální rozhraní s vysokým rozlišením (HDMI). Monitor obsahuje LED technologie pro živé barvy.

+ Pozitivní

– Negativní

Živé a kontrastní barvyProblémy s připojováním na kabely / redukce DVI – VGA a DVI – HDMI
Stabilní obrazNení výstup HDMI
České menu 

 

Specifikace

Spotřeba energie26 W
Úhlopříčka21,5 “
Maximální rozlišení1920 x 1080 px
Doba odezvy5 ms
Hmotnost2,61 kg
Frekvence60 Hz
4KNE
HDMIANO
Celá specifikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

80 %

1

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

LCD monitor Philips 223V5LHSB2, 22“ Full HD 1920 x 1080 s LED podsvícením, vybavený technologií HDMI-ready, SmartControl lite, SmartContrast, LED technologie pro živé barvy.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k monitoru

Návod a manuál Philips 223V5LHSB2

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.