Philips 240V5QDAB recenze a návod

Fotogalerie produktu

Philips 240V5QDAB FHD je 24“ LCD monitor s LED podsvícením. Monitor je vybaven technologií HDMI-ready a stereofonními reproduktory. Podporuje technologie SmartControl Lite a SmartContrast pro neobyčejně živý a jasný obraz plný detailů. Displeje IPS-ADS využívají pokročilou technologii, která přináší zvláště široké úhly sledování 178/178 stupňů, což přináší uživateli možnost sledovat displej z téměř jakéhokoli úhlu. Displej s poměrem stran 16:9 Full HD pak zcela snadno zvládá standardní kancelářské způsoby využití s výbornou kvalitou zobrazení. Užívejte si tak prohlížení fotek, webu, sledování filmů nebo hraní her s náročnou grafikou se všemi detaily. Technologii SmartContrast analyzuje zobrazovaný obsah a podle toho automaticky upravuje barvy a řídí podsvícení tak, aby bylo dosaženo optimálního kontrastu a správné zobrazení tmavých tónů. Pro rychlé přizpůsobení obrazových parametrů má SmartControl Lite. Díky němu můžete monitor pohodlně ovládat za pomoci myši.

+ Pozitivní

– Negativní

Živé a kontrastní barvyNeposuvný stojan (výška)
Dostatek konektorů – DVI, VGA, HDMIMéně kvalitní reproduktory
Dobré pozorovací úhly 

 

Specifikace

[table]

Spotřeba energie20 W
Úhlopříčka23,8 „
Maximální rozlišení1920 x 1080 px
Doba odezvy5 ms
Hmotnost4,09 kg
Frekvence60 Hz
4KNE
HDMIANO
Celá specifikace zde

[/table]

 

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

90 %

4

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

Philips 240V5QDAB FHD 24“ LCD monitor s LED podsvícením, technologií HDMI-ready a stereofonními reproduktory, technologie SmartControl Lite a SmartContrast, Technologie IPS-ADS.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k monitoru

Návod a manuál Philips 240V5QDAB

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.