Philips 240V5QDSB recenze a návod

Fotogalerie produktu

Philips 240V5QDSB je 24“ elegantní LCD Full HD monitor s rozlišením 1920 x 1080, který je vybaven technologiemi HDMI a SmartControl Lite. Vše pro poskytnutí co nejlepšího obrazu v živých barvách. Displeje IPS-ADS využívají pokročilou technologii, která přináší zvláště široké úhly sledování 178/178 stupňů, což přináší uživateli možnost sledovat displej z téměř jakéhokoli úhlu. Na rozdíl od standardních panelů TN poskytují displeje IPS-ADS pozoruhodně ostrý obraz se živoucími barvami, takže jsou ideální nejen pro fotografie, filmy a procházení internetu, ale lze je využít i pro profesionální aplikace, které za všech okolností vyžadují přesné barvy a konzistentní jas. Špičkovou kvalitu obrazu nabízí vylepšené rozlišení Full HD 1920 x 1080. Díky rozlišení Full HD zajišťujícímu ostrý detail a vysoký jas vzniká neuvěřitelný kontrast a realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti. Tato technologie analyzuje zobrazovaný obsah a automaticky pak nastavuje barvy a řídí intenzitu podsvícení k dynamickému zvýšení kontrastu pro nejlepší zobrazení digitálních fotografií, videí nebo počítačových her, když jsou zobrazovány tmavé tóny. Pokud zvolíte režim Economy, bude nastaven kontrast a jemně doladěno podsvícení pro přesné zobrazení každodenních kancelářských aplikací a pro snížení spotřeby. Zařízení HDMI-ready má veškerý potřebný hardware pro příjem obsahu přes multimediální rozhraní s vysokým rozlišením (HDMI).

+ Pozitivní

– Negativní

Kvalitní zobrazení s velkými možnostmi nastavení Chybí výškové nastavení
Kvalitní obraz Nestabilní konstrukce – trochu se kýve
Nízká spotřeba elektrické energie  

 

Specifikace

Spotřeba energie 19 W
Úhlopříčka 23,8 “
Maximální rozlišení 1920 x 1080 px
Doba odezvy 5 ms
Hmotnost 4,09 kg
Frekvence 60 Hz
4K NE
HDMI ANO
Celá specifikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

100 %

1

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

24“ LCD Full HD monitor s rozlišením 1920 x 1080 s technologiemi HDMI ready a SmartControl Lite, technologie širokého sledování IPS-ADS v úhlech 178°/178°, SmartContrast.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k monitoru

Návod a manuál Philips 240V5QDSB

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.