Philips 58PUS7304/12 recenze a návod

Fotogalerie produktu

Tato LED televize od společnosti Philips vás jistě potěší svou obrazovkou s úhlopříčkou 146 cm (58 palců) a rozlišením 4K Ultra HD (3840 x 2160px). Jistě oceníte technologii Ambilight, která LED osvětlením ozařuje stěnu za televizorem v závislosti na dění na obrazovce. Celkový multimediální dojem je díky tomu ještě více realističtější. Operační systém Android TV slibuje intuitivní a přehledné ovládání. Díky technologii Google Asistent můžete televizi spárovat s jakýmkoliv chytrým spotřebičem ve vaší domácnosti.

+ Pozitivní

– Negativní

AmbilightNic
Google Asistent
Intuitivní ovládání 

Specifikace

[table]

Operační systémAndroid TV
Úhlopříčka146 cm / 58 palců
Maximální rozlišení4K 3840 x 2160
Hmotnost19,2 kg
DVB-T2Ano
Podpora HDRAno
Záznam na USBAno
Počet HDMI vstupů4
počet USB vstupů2
Wi-FiAno
Celá specifikace zde

[/table]

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

93 %

Více než 3

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

Chytrý televizor, který zvládne obstarat vše. Každé video upraví, abyste si užili zářivých barev, příjemného jasu a perfektní plynulosti. K tomu vám bude přehrávat špičkový zvuk, který bude naprosto čistý a jasný a navíc zvládne promítat barvy z obrazovky na stěnu za přístrojem. Tím bude celkový dojem ještě lepší a sledování mnohem zábavnější, protože budete snadněji vtaženi do děje na displeji. Díky prostředí Android TV bude vyhledávání rychlejší a intuitivnější a navíc si můžete do televize stáhnout všechny své oblíbené aplikace. Vestavěný asistent Google za vás obstará spuštění pračky nebo ztlumení světel.

.Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k televizoru

Návod a manuál Philips 58PUS7304/12

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 3.5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.