Recenze LG 55UH605V již od 16 400 Kč

LG 55UH605V

Chytrý televizor společnosti LG s fascinující škálou barev.
Televizor LG nabízí široký úhel sledování. Díky tomu si můžete vychutnat syté a živé barvy z jakéhokoli místa ve vašem obývacím pokoji. Obrazovka s rozlišením 3 840 × 2160 pixelů je navíc obdařena pokročilou technologií HDR Pro.
ULTRA Surround umožňuje, aby běžný dvoukanálový reproduktor fungoval jako virtuální sedmikanálový reproduktor. Divák tak má přístup k technologii ULTRA Surround Sound, což maximalizuje 4K zážitek ze sledování. LG SUPER UHD TV posouvá jednoduchost a zábavnost systému webOS na ještě vyšší úroveň prostřednictvím verze webOS 3.0. Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
   

Je tomu tak z jednoho jediného důvodu – abyste měli neustále snadno po ruce informace o pořadech v hlavním vysílacím čase. LG SMART TV vybavena operačním systémem webOS 3.0 je navržena tak, aby byla co nejjednodušší, poskytovala vzrušující zážitek ze sledování, snadno se ovládala a její používání bylo navíc zábavné. Nyní vše, co musíte udělat, je uvolnit se, jelikož televizní zážitek s webOS 3.0 je lepší než kdy předtím. Mezi funkce televizoru patří i ovládání podsvícení, které vám umožňuje upravovat jas obrazovky a šetřit tak energii.

Specifikace
Úhlopříčka obrazovky: 139 cm
Úhlopříčka v palcích: 55 palců
Smart televizory: ano
4K televizory: ano
Roční spotřeba energie: 114 kWh
Rozlišení: 3840 x 2160
Frekvence dynamická: 100 Hz
Hmotnost: 18.1 kg
Průměrný příkon: 78 W
DVB-T2: ano
DVB-S/S2: ano
DVB-C/C2: ano
3D televizory: ne
Druh televizorů: LED

Videorecenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 3]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.