Recenze Philips 32PFT5300/12 již od 5500 Kč

Televizor Philips 32PFT5300/12 s úhlopříčkou 81 cm a rozlišením 1920x1080p. Díky technologii Perfect Motion Rate budete zažívat zcela nové okamžiky. Ať už jste milovníky rychlých sportů, akčních filmů nebo rádi hrajete hry, s nadšením uvítáte dokonalou ostrost a plynulost. Díky připojení Wi-Fi Miracast můžete jednoduše promítnout to, co právě vidíte na svém smartphonu, na obrazovku televizoru. Prohlédněte si společně s celou svou rodinou fotky a videa z dovolené, nebo si na velké obrazovce televizoru lépe vychutnejte svou oblíbenou hru. Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
   

Díky přítomnosti USB portu můžete k televizoru snadno a rychle připojit externí disk, digitální fotoaparát, MP3 přehrávač či jiné multimediální zařízení a pak už si jen užívat zábavu naplno. Zvuk je zprostředkován skrze 10W reproduktor. Philips do svého přístroje zahrnul velké množství funkcí Incredible Sound, Clear Sound, automatická úprava hlasitosti), které kvalitu zvuku posouvají mnohem dále a podstatně jej vylepšují. Díky mimořádně úzkému rámečku si můžete zamilovat ještě větší porci obrazu
Tradiční televizory mají rámy, které připomínají spíše rámy obrazů. Náš mimořádně úzký rámeček je moderní a úzký, obrazu se tedy užijete více.

Specifikace
Úhlopříčka obrazovky: 80 cm
Úhlopříčka v palcích: 32 palců
Smart televizory: ano
Hmotnost: 7.50 kg
Průměrný příkon: 29 W
Roční spotřeba energie: 42 kWh

Videorecenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.