Recenze Samsung UE32K5602 již od 8300 Kč

Samsung UE32K5602

Televizor od společnosti Samsung s Full HD rozlišením a technologií Micro Dimming.
Technologie Ultra Clean View s pokročilým algoritmem analýzy televizního obsahu cíleně filtruje obrazový šum. Napomáhá tak zdrojovým videím s nižší kvalitou, aby se svou kvalitou co nejvíce vyrovnaly Full HD. Technologie Wide Colour Enhancer s pokročilým algoritmem vylepšuje kvalitu obrazu. Všechny barvy posouvá na co nejdůvěryhodnější úroveň zobrazení a dramaticky tak odkrývá dříve skryté detaily. vnitř televizoru se nachází čtyřjádrový procesor, který umožňuje na všechny reakce a povely reagovat okamžitě. Zároveň dodává dostatek rychlosti, aby funkce Multi-Link Screen mohla zpracovávat více úloh najednou. Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
   

Pomocí aplikace Samsung Smart View přeneste oblíbené fotografie, videa a hudbu z mobilního telefonu nebo tabletu do svého televizoru Smart TV.
Vyznačuje se snadným spárováním s většinou mobilních zařízení na trhu. Operační systém Tizen povznáší výkon Smart televizorů na vyšší úroveň. Nabízí rychlejší start, přímý přístup k televizním programům a všem vašim aplikacím. Akční filmy i sportovní přenosy si užijete na maximum zásluhou funkce Slow Motion Rate 60. S kombinací vysoké obnovovací frekvence a technologie podsvícení vám již nikdy nic neunikne.

Specifikace
Úhlopříčka obrazovky: 80 cm
Úhlopříčka v palcích: 32 palců
Smart televizory: ano
Hmotnost: 6.2 kg
4K televizory: ne
Roční spotřeba energie: 55 kWh
Formát obrazovky: 16 : 9
Rozlišení: 1920 x 1080
Průměrný příkon: 40 W
DVB-T2: ano
DVB-T tuner: ano
DVB-S/S2: ne
DVB-C/C2: ano
Úhlopříčka v palcích: 32 palců
Smart televizory: an
3D televizory: ne
Druh televizorů: LED

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.