Recenze televizoru LG 32LH530V-Zpracování

ZPRACOVÁNÍ

Nízká cena televize si vybrala daň na úrovni zpracování. Tělo televize tvoří levné plasty, které toho na první pohled příliš mnoho nesnesou. I když se od televizí neočekává přílišná mobilita a ve své podstatě na tom příliš nezáleží, jednotlivé komponenty nepůsobí příliš důvěryhodně a my bychom ji z obýváku, kde se koná party, nejspíše odnesli někam do bezpečí.

1.Úvod
2.Obraz a zvuk
3.Funkce a ladění
4.Zpracování
5.Specifikace
6.Verdikt

Nepříliš praktické jsou i nohy televize. Namísto jednoho středového stojanu má televize dvě menší nohy na kraji každé strany. Při šířce 72 cm si pod televizi připravte širší stolek. V opačném případě vám nezbývá než televizi pověsit na zeď. Na druhou stranu ale máte jistotu, že vám ji při divoké párty nejspíše nikdo neshodí ze skříňky.


[note note_color=“#00ccff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]

Zobrazit uživatelské recenze
[/note]

Drobným nedostatkem je i slabý pozorovací úhel. I při úhlopříčce 32 palců doporučujeme televizi sledovat z více než 2 m. Vzhledem k vysoké obnovovací frekvence 100 Hz takto slabě nastavený pozorovací úhel nedává příliš smysl.

Nicméně je dobré vědět, že výrobce myslel na ekologickou a ekonomickou stránku užívání. Roční spotřeba televize tvoří 41 kWh. Díky tomu se televizor řadí do skupiny spotřebičů v A+ elektrické třídě. Ostatně LG je známé svým důrazem na nízkou spotřebu energie. A i když LG 32LH530V nepatří k těm nejúspornějším televizí, na trhu najdeme i velkou řadu těch, kteří ji svojí spotřebou převyšují.

 

Další strana – 5.Specifikace

[note note_color=“#00ccff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]
Srovnání cen – již od 6300 Kč
[/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.