Recenze televizoru Samsung UE43KU6072-Funkce a ladění

FUNKCE A LADĚNÍ

Vraťme se ale k základnímu pilíři televizí – televizním kanálům. Samsung UE43KU6072 nabízí naladění kanálů skrz standardy DVB-T, DVB-S i DVB-C. Jinými slovy se s touto televizí Samsung obejdete i bez set-top boxu a dalších krabiček.

1.Úvod
2.Obraz a zvuk
3.Funkce a ladění
4.Specifikace
5.Verdikt

Samsung UE43KU6072

Samsung UE43KU6072

Samsung televizi připravil i na nastupující kodek HEVC 265. Tento kodek během několika let nahradí stávající H.264. Rozdíl mezi HEVC 265 a starším standardem nejvíce pocítí právě majitelé chytrých televizí. Mimo zlepšení kvality obrazu a lepší přizpůsobení barev lidskému zraku přinese nastupující kodek i snížený datový tok a celkové zrychlení přehrávání streamovaných videí na YouTube a dalších službách.

Jak je na tom ale televize od Samsungu se samotným laděním kanálů? Díky podpoře stávajících tunerů naladíte kanály snadno a za několik minut. Poněkud složitější je ale jejich řazení. Pokud tedy preferujete jiné než automatické řazení kanálů, počítejte s tím, že pravděpodobně sáhnete po návodu.

 

Návod k televizi ale budete v krabici hledat marně. Samsung již několik let ke svým televizím nebalí klasické papírové návody s detailně popsaným nastavením. Kompenzuje to sice video návody na svých oficiálních stránkách a efektivní technickou podporou, nicméně se tímto krokem odchyluje od svého záměru poskytnout televizi i méně technicky zdatným divákům.

Další strana – 4.Specifikace

[note note_color=“#00ccff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]
Srovnání cen – již od 12 400 Kč
[/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 2.3]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.