Samsung T24D391 recenze a návod

Fotogalerie produktu

LT24D391EI/EN je televizní monitor od společnosti Samsung s velikostí úhlopříčky 24″ a PLS panelem, jehož součástí je integrovaný tuner pro příjem digitálního pozemního vysílání. Monitor poskytuje chytré řešení 2v1 – je ideální pro práci i zábavu. Pracujte a bavte se! Díky televiznímu monitoru můžete snadno najít soulad mezi prací a televizní zábavou. Díky integrovanému tuneru můžete sledovat oblíbené pořady. Snadno navíc můžete přepínat mezi pracovní plochou a televizí, případně rozdělit obrazovku. HDTV monitory Samsung vám umožňují využívat technologii obrazu v obraze. Pomocí kombinace obsahu z TV, PC a zvukových zařízení jsou připravené na jakékoliv požadavky uživatelů. Díky dostatku konektorů si můžete vychutnat naprosto vše – od sledování videa, až po hraní her. Díky technologii ConnectShare ušetříte čas! Připojte vaše paměťové zařízení – např. pevný disk a zobrazte obsah bez použití notebooku či počítače.

+ Pozitivní

– Negativní

Full HD rozlišeníNeobsahuje TIME Shifting
PIP+ možnost zobrazení PC + TV najednou (v rámečku)
Přehraje množství typů souborů z USB včetně hevc 

 

Specifikace

[table]

Spotřeba energie35 W
Úhlopříčka23,6 „
Maximální rozlišení1920 x 1080 px
Doba odezvy5 ms
Hmotnost3,9 kg
Frekvence60 Hz
4KNE
HDMIANO
Celá specifikace zde

[/table]

 

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

92 %

17

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

Bez ohledu na to, zda je zapnutý či vypnutý, stylový monitor TD391 vynikne všude, kam ho postavíte. Jeho tenký design rámu vám umožňuje sledovat více obsahu na obrazovce.Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k monitoru

Návod a manuál Samsung T24D391

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.