Samsung U28E590D recenze a návod

Fotogalerie produktu

Monitor Samsung U28E590 má vynikající kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení, perfektní podání barev a inovativní technologie. Vysoké UHD rozlišení Vás naprosto ohromí, ať už pracujete, nebo se bavíte, monitor Vás nikdy nezklame. Ohromující velikost, špičkový panel a revoluční rozlišení 4K UHD je kombinace, kterou musíte mít. Díky velmi vysokému 4K UHD rozlišení 3840 bodů na šířku a 2160 bodů na výšku získáte dokonale ostrý obraz. Monitor s tímto rozlišením poskytne vskutku exkluzivní obrazovou kvalitu a maximální ostrost obrazu. Rozsáhlý obraz Vám v kombinaci s 28″ velikostí obrazovky poskytne široký rozhled. Samsung UHD monitor může zvládnout a zobrazit všechno vzrušení z akčních filmů, her a sportu velice snadno díky nízké době odezvy, pouhými 1 ms. Uvidíte nejrychlejší pohyby na obrazovce zcela jasně a plynule bez „duchů“ a chvění. Monitory Samsung vám umožňují využívat technologii obrazu v obraze. Pomocí kombinace obsahu z TV, PC a zvukových zařízení jsou připravené na jakékoliv požadavky uživatelů. K počítači lze monitor připojit pomocí dvou digitálních HDMI konektorů, nebo DispalyPortu. Monitor má rozměry 660,9 x 468,5 x 187,1 mm včetně podstavce.

+ Pozitivní

– Negativní

UHD produktNemá menu v češtině
Kvalitní obrazabsence výškové nastavitelnosti
Vynikající doba odezvy 

 

Specifikace

[table]

Spotřeba energie38 W
Úhlopříčka28 „
Maximální rozlišení3840 x 2160 px
Doba odezvy1 ms
Hmotnost5,28 kg
Frekvence60 Hz
4KANO
HDMIANO
Celá specifikace zde

[/table]

 

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

96%

16

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

Elegantní monitor vás potěší propracovaným designem, promyšlenými funkcemi a hlavně neuvěřitelně detailní podívanou v rozlišení 4K UHD. Dopřejte si tu nejlepší možnou podívanou.
Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k monitoru

Návod a manuál HP Samsung U28E590D

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.