Samsung UE32J4100

Vychutnejte si plného a ostrého obrazu nového televizoru Smasung UE32J4100 serie 4, který vám na své obrazovce o velikosti 32“ (80cm) podá kvalitní obraz vašeho oblíbeného obsahu v HD rozlišení.
Díky technologii ConnectShare Movie stačí k televizoru připojit USB flash disk či pevný disk a budete si moci ihned užívat svých filmů, fotografií či hudby. Nyní si na televizoru můžete vychutnat širokou škálu obsahu přímo z pohodlí obývacího pokoje.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Televize SAMSUNG UE32J4100AWXBT je vybavena pokročilým algoritmem pro vylepšení kvality obrazu, technologií Wide Colour Enhancer, která dramaticky zlepšuje kvalitu obrazu a odhaluje skryté detaily. Díky této technologii budou všechny barvy maximálně realistické.Díky vstupním portům HDMI (High Definition Multimedia Interface) televizor Samsung promění váš obývací pokoj na zábavní multimediální centrum. Rozhraní HDMI poskytuje vysokorychlostní přenos digitálních dat ve vysokém rozlišení z více zařízení přímo do vašeho televizoru.
Specifikace
Úhlopříčka obrazovky: 80 cm (32″)
Rozlišení displeje: HD
3D: Ne
Frekvenční index: 100 Hz
Zobrazovací frekvence panelu (Hz): 50
Jas (cd/m2):
Technologie displeje: LED
Počet tunerů: 1 tuner
Smart TV: Ne
HbbTV: NE
Wifi: Ne
TV tuner: DVB-C; DVB-T
Integrovaný DVD přehrávač: NE

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.