Samsung UE32J5502

Smart LED TV Samsung UE32J5502 patří do modelové řady 2015 a vyznačuje se Full HD rozlišením a skvělými aplikacemi Smart TV, které umožňují procházet internet rychleji a intuitivněji. Samsung není jenom obyčejná televize, je to moderní domácí centrum, plné informací a kvalitního obsahu.
Obsah je vším a Samsung Smart TV jím doslova přetéká. Užívejte si obrovského množství úžasných aplikací a procházejte oblíbený obsah na internetu, a to vše tím nejpohodlnějším a neintuitivnějším možným způsobem.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Jednoduchým posouváním vlevo či vpravo můžete bleskově zobrazit přizpůsobená doporučení aplikací, nové populární aplikace a mnoho dalšího.Díky pokročilé technologii Clear Motion Rate jsou i rychle se pohybující scény podávány naprosto čistě, s menší mírou rozmazání. Tato technologie využívá vylepšenou obnovovací frekvenci panelu, vysokou rychlost procesoru pro zpracování obrazu a technologii podsvícení.Díky výkonnému čtyřjádrovému procesoru vaše Samsung Smart TV nabízí vyšší výkon. Rozdíl zaznamenáte okamžitě – multitasking, přepínání obsahu i procházení webu bude rychlejší a veškerá interakce bude plynulejší.
Specifikace
Úhlopříčka obrazovky 32″
Úhlopříčka obrazovky (cm) 80
Rozlišení 1.920 x 1.080
Video
Obrazový systém HyperReal
Dynamický kontrastní poměr Mega Contrast
Micro Dimming Pro
Wide Color Enhancer (Plus)
Filmový režim
Podpora přirozeného režimu
Zvuk
Zvukový výkon (RMS) 20 W (L: 10 W, P: 10 W)
Typ reproduktorů 2 K (vyzařující dolů + bassreflex)

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.