Samsung UE40H5500

Smart televizor Samsung v atraktivním designu za výbornou cenu. Díky minimalistickému designu s ultratenkými rámečky se navíc ihned stane ozdobou každého moderního pokoje. Nabízí navíc chytré funkce nové generace, takže můžete intuitivně prohlížet internet či komunikovat s přáteli přes sociální sítě či Skype.
Na velké obrazovce televizoru Samsung Smart TV si můžete snadno a rychle vychutnávat obsah z mobilních zařízení..Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Díky vylepšené technologii zrcadlení obrazovky od společnosti Samsung je celý proces jednoduchý a není nutné měnit zdroj televizního vysílání.Ať máte k dispozici kabelové či jen pozemní digitální vysílání, vždy se bez problémů dočkáte oblíbeného filmu či seriálu. Mimo televizního vysílání můžete za pomoci tří HDMI konektorů připojit Blu-ray či DVD přehrávač. Stačí, když v mobilním zařízení otevřete panel oznámení, vyberete ikonu zrcadlení obrazovky a potom vyberete televizor. To je vše, co musíte udělat, abyste si aplikace, hry a další obsah mohli vychutnávat v plném formátu obrazovky televizoru. * Technologie zrcadlení obrazovky není dostupná v Sýrii.
Specifikace
Úhlopříčka obrazovky 40″
Úhlopříčka obrazovky (cm) 101cm
Rozlišení 1920 x 1080
Screen Curvature
Obrazový systém
HyperReal Engine
Clear Motion Rate 100Hz
Wide Color Enhancer (Plus)

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.