Samsung UE40H6200

Nejlepší platforma Smart je zase o něco lepší. Prvotřídní zážitky z televizoru Smart TV jsou nyní ještě intenzivnější díky rychlejšímu přístupu k inteligentním funkcím, skutečnému multitaskingu a intuitivnímu rozhraní. Jakmile zapnete televizor, služba Smart Hub vám prostřednictvím nového přizpůsobitelného panelu v dolní části obrazovky poskytne okamžitý přístup k vašemu nejčastěji používanému a oblíbenému obsahu, kanálům a zdrojům.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Dostatečný výkon pro multimediální funkce přitom obstarává čtyřjádrový procesor, který je zárukou toho, že nebudete na nic zbytečně čekat. Nechybí ani integrovaný DVB-T/C tuner či čtyři HDMI výstupy pro propojení s dalšími přístroji (například konzolemi). K dispozici jsou i tři USB porty.
Vestavěná WiFi All Share Smart View 2.0 Tlačítkový ovládač 4x HDMI 3x USB 1x Scart Komponentní, kompozitní vstup Optický výstup Vstup na sluchátka Personal Video Recorder Ready (PVR) Fotbalový mód (zdokonalený)

S novým televizorem Samsung Smart TV si můžete snadno a rychle vychutnávat obsah z mobilních zařízení na větší obrazovce. Zdokonalená technologie zrcadlení obrazovky od společnosti Samsung tento proces zjednodušuje, přičemž není nutné měnit zdroj televizního signálu.

Technologie Wide Color Enhancer Plus od společnosti Samsung, která využívá pokročilý algoritmus na zvýšení kvality obrazu, výrazně zvyšuje kvalitu každého obrazu a odhaluje skryté detaily. S technologií Wide Color Enhancer Plus uvidíte barvy přesně tak, jak to tvůrci obsahu zamýšleli.

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.