Samsung UE40H6470

40 palcový 3D Smart LED televizor SAMSUNG UE40H6470SSXXH je kvalitní model, který vám umožní vychutnat si 3D obraz ve výborné kvalitě. Díky integrované funkci prostorového zvuku 3D Sound získáte dokonalý prostorový efekt v pohodlí vašeho obývacího pokoje.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Samsung řady H6470 byla vylepšena satelitním tunerem a rychlejší frekvencí brilantního Full HD obrazu, a s ním dostanete přísun takřka neomezené zábavy. Díky 3D obrazu se při sledování televize zcela ponoříte do děje. Mezi použitými technologiemi vyniká Wide Color Enhancer Plus využívající pokročilý algoritmus na zvýšení kvality obrazu.
Televizor podporuje i konverzi, což znamená, že obyčejné 2D vysílání přepočítá do 3D, abyste nebyli omezeni nabídkou „opravdových“ 3D filmů. Konvertovaný obraz není tak dokonalý jako ten, který už byl ve 3D natočený, ale výsledky i tak stojí za to. Pokud vás 3D přestane bavit, můžete brýle sundat a vychutnávat si klasický 2D obraz.Neomezujte se na televizní vysílání. Pouštějte si své filmy uložené v počítači díky trojici USB portů, které vám umožní přehrávat hudbu, videa a fotky na skvělé obrazovce vaší Smart TV Samsung.
Specifikace
Smart HUB 2014
Čtyřjádrový procesor
Energetická třída: A+ typ zboží 3D-TV
Model
Samsung UE40H6470SSXXH výrobní serie 6
Obraz druh panelu
LCD s LED podsvícením
Typ LED podsvícení
Edge LED
Velikost obrazovky TV (palce) 40
Velikost obrazovky TV (cm) 102 nejvyšší podporované TV rozlišení
Full HD (1080p)

Video recenze

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.