Samsung UE40JU6572

Prohnutý Ultra HD televizor řady 6 s pokročilými technologiemi obrazu a množstvím chytrých funkcí.LED televizor SAMSUNG UE40JU6572UXXH má zakřivenou obrazovku, která vás přenese do nového světa vynikajících vizuálních zážitků a získáte pocit jako byste se ocitli přímo v centru dění.
Tento model od Samsungu je vybaven displejem o neuvěřitelném UltraHD rozlišení (3840 × 2160 pixelů), tedy čtyřikrát jemnějším rozlišením, než má běžný full HD televizor. Díky tomuto panelu můžete sledovat filmy ve 4K rozlišení, tedy v té nejvyšší kvalitě, jakou si v současné době lze vůbec představit.Vysoké rozlišení a 3000Hz technologie není vším.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Samsung proto tento model osadil i technologií Micro Dimming Pro, tedy lokálním stmíváním. Zajišťuje, že se podsvícení u tmavých pixelů ztlumí na minimum, takže je černá barva opravdu fantasticky černá.Výkonný čtyřjádrový procesor zajistí plynulejší ovládání televizoru a ušetří vám tak spoustu času. Přepínání obsahu i procházení webu je díky vysokému výkonu rychlejší a veškerá interakce plynulejší.

Specifikace
Úhlopříčka obrazovky 40″
Úhlopříčka obrazovky (cm) 101
Rozlišení 3.840 x 2.160
Ultra Clear

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 1]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.