Samsung UE48H6270

Nádherný obraz jako v kině, špičkový zvuk a chytré funkce – přesně takový je tento televizor od Samsungu. Spoléhá na špičkové fullHD rozlišení a 200Hz technologii obrazu, hodí se proto i pro sledování sportovních přenosů. Tomu nasvědčuje i speciální režim „Fotbal“. Kromě toho televizor nabídne i aktivní 3D technologie (včetně převodu 2D do 3D) a chytré Smart funkce, můžete si na něm dokonce i zahrát hry.

Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
   

Zmínit musíme také velmi kvalitní 3D zvuk, který obstarávají 10W stereo reproduktory, problém však samozřejmě není ani s připojením domácího kina. Potěší i integrovaný tuner DVB-T/C/S2, díky kterému nemusíte zbytečně dokupovat externí set-top box.

Pohon této SmartTV přitom obstarává výkonný procesor, takže je zajištěn plynulý běh menu i dalších multimediálních komponent. Po dokoupení speciální kamery lze navíc televizor využívat i pro videohovory přes Skype.

Nádherný obraz

LED televizory Samsung nabízejí díky technologii Wide Color Enhancer Plus opravdu věrné a čisté barvy. Pokročilý algoritmus výrazně zvyšuje kvalitu zobrazované scény doslova bod po bodu. Ve spojení s full HD rozlišením 1920 × 1080 pixelů nabízí tento televizor neobyčejnou podívanou.   200Hz CMR technologie vše ještě doplňuje, takže i rychlé scény budou dostatečně plynulé – televizor se tak hodí i ke sledování sportovních utkání či akčních filmů.

SmartTV

Vestavěná WiFi se postará o to, že se televizor může připojit k internetu. Použít můžete i kabel pro připojení ke klasickému ethernetu.

Mezi integrované chytré aplikace patří i plnohodnotný internetový prohlížeč, takže můžete procházet internet jako na počítači. Stovky dalších aplikací můžete do televize stáhnout dle vlastního výběru – mezi populární patří aplikace zaměřené na fitness, hry nebo informace o počasí.

Aktivní 3D

Díky aktivnímu 3D se můžete doslova ponořit do děje. Aktivní 3D funguje tak, že se na obrazovce rychle střídají snímky pro levé a pravé oko, aktivní brýle pak snímky filtrují, čímž vzniká stereoskopický dojem prostorového obrazu v maximální kvalitě. 3D brýle nejsou součástí balení, dokoupit je lze samostatně v sekci Příslušenství.

Konverze 2D do 3D

Televizor podporuje i konverzi, což znamená, že obyčejné 2D vysílání přepočítá do 3D, abyste nebyli omezeni nabídkou „opravdových“ 3D filmů. Konvertovaný obraz není tak dokonalý jako ten, který už byl ve 3D natočený, ale výsledky i tak stojí za to. Pokud vás 3D přestane bavit, můžete brýle sundat a vychutnávat si klasický 2D obraz.   3D zvuk

Ty nejlepší zvukové systémy mají obvykle velké a těžké reproduktory s kvalitními zesilovači. Do tenkého těla současných LED televizí se taková výbava nevejde, přesto se Samsungu podařilo vyladit zvuk pro maximální požitek. A to dokonce s 3D prostorovým efektem. Dva stereo reproduktory s celkovým výkonem 20 W slušně ozvučí i větší místnosti. Pokud i přesto budete chtít sáhnout po externích reproduktorech / domácím kině, k televizoru je můžete bez problémů připojit.

Přehrávání z USB

Televize Samsung jsou pověstné tím, že umí výborně přehrávat multimédia z USB. Kromě hudby a obrázků tak můžete sledovat i filmy. Vždy záleží na kódování daného filmu, jeho rozlišení a dalších vlastnostech, s čistým svědomím ale můžeme říct, že najít videosoubor, který Samsung nepřehraje, je velmi složité.

Zrcadlení obrazovky

Díky technologii zrcadlení obrazovky připojení můžete použít chytrý telefon nebo tablet jako dálkové ovládání, nebo bezdrátově prohlížet obsah, hrát hry i další na velké obrazovce televizoru. Vše je navíc velmi jednoduché a otázkou skutečně jen několika dotyků.

Režim fotbal

Televizor nabídne i nový režim „Fotbal“, který vám ještě více zpříjemní sledování nejoblíbenější kolektivní hry na světě. Zelená bude více zelená, více vyniknou i samotní hráči. Televizor navíc reaguje i na změnu hluku, takže při skórování gólu a zvýšení hlasitosti automaticky uloží důležitý okamžik.

VIDERECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.