Samsung UE48H6400

Ultratenký full HD televizor, který vás oslní špičkovou výbavou a exkluzivním vzhledem. Televizor spoléhá na excelentní full HD rozlišení a 400Hz technologii – proto je ideální i pro sledování sportovních přenosů a akčních filmů, neboť všechny pohyby budou dokonale plynulé.
Samsung Smart TV poskytuje vyšší výkon s čtyřjádrovým procesorem. Získáte mnohem rychlejší multitasking, přechod mezi obsahem a procházením internetu či rychlejší ovládání. Sledujte obsah bez pauzy a užijte si rychlejší zábavu. Už žádné čekání.Ovladač Samsung Smart Control přináší větší pohodlí ovládání. Na jeho touchpadu procházíte mezi panely Smart Hub a posouváte webové stránky. Ukazováním dálkovým ovladačem pak pohybujete kurzorem na obrazovce a jednoduše zadáváte text. S nejnovější technologií hlasové interakce ovládáte televizor pomocí hlasových příkazů a získáte rychlý přístup k různým funkcím televizoru. V případě připojení samostatně prodávané kamery můžete využít také ovládání gesty.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    S novým televizorem Samsung Smart TV si můžete snadno a rychle vychutnávat obsah z mobilních zařízení na větší obrazovce. Zdokonalená technologie zrcadlení obrazovky od společnosti Samsung tento proces zjednodušuje, přičemž není nutné měnit zdroj televizního signálu. Stačí otevřít panel oznámení na mobilním zařízení, vybrat ikonu Zrcadlení obrazovky a vybrat televizor. To je vše, co musíte udělat, abyste si mohli vychutnávat aplikace, hry a další obsah na velké televizní obrazovce.Připravte se na sledování zábavy zcela novým způsobem. Díky propracované technologii Full HD 3D od společnosti Samsung si nyní můžete vychutnávat 3D filmy a televizní pořady v úžasném rozlišení Full HD. Tato technologie také zvyšuje kvalitu 3D obrazu a eliminuje zdvojený obraz, čímž vám poskytuje čistší a podmanivější zobrazení. 3D zobrazení s tak vysokou úrovní realističnosti jste zatím nezažili.
Specifikace
LED
Úhlopříčka obrazovky 48″
Úhlopříčka obrazovky (cm) 121 cm
Rozlišení 1920 x 1080
Ultra Clear Panel

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.