Samsung UE48JU6072

Unikátní televize s označením UE48JU6072​ od firmy Samsung v sobě snoubí moderní design a špičkovou technologii. Nabízí totiž extra velké Ultra HD rozlišení 3840×2160 pixelů.
Vaše brána k úplně novému, inteligentnějšímu zážitku, který najdete hned ve spodní části obrazovky, takže budete mít vše neustále na očích. Snadno použitelný panel nabídky vaší Smart TV poskytuje rychlejší, plynulejší a intuitivnější přístup k vašemu oblíbenému obsahu. Už nebude potřeba ztrácet čas hledáním požadovaného obsahu – televizor si pamatuje historii vašeho sledování a nabízí vám nejčastěji používaný obsah přímo pod ruku do panelu nabídky, takže vyhledávání oblíbeného obsahu nikdy nebylo jednodušší. Můžete dokonce prozkoumávat nové vzrušující druhy zábavy, protože Samsung Smart TV vám neustále doporučuje nový populární obsah, který by se vám mohl líbit. Objevte dosud nejpohodlnější ovládání Smart TV.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Technologie PurColor reprodukuje všechny barvy v co nejpřirozenější a nejčistší formě. Jednotlivé barevné odstíny jsou zobrazeny ve výrazně širších škálách. Díky UHD rozlišení je podání barev mnohem přesnější a realističtější.Skvělé zvukové systémy mají obvykle velké a těžké reproduktory s kvalitními zesilovači. Do tenkého těla současných LED televizí se podobná výbava jednoduše nevejde, přesto poskytuje tato televize velmi kvalitní zvuk. Dva 10wattové skříňkové reproduktory slušně ozvučí i větší místnosti.Plochý obraz ožívá díky technologii Contrast Enhancer od společnosti Samsung. Televizor pro různé oblasti a objekty na obrazovce inteligentně využívá různé úrovně zdokonalení kontrastu a vytváří tak dramatický 3D efekt. Jedná se o nejrealističtější zážitek ze sledování, jaký je na televizoru s plochou obrazovkou možný.
Specifikace
Úhlopříčka obrazovky 48″
Úhlopříčka obrazovky (cm) 121
Rozlišení 3.840 x 2.160
Ultra Clear Panel Ultra Clear
Obrazový systém UHD Up-Scaling
Dynamický kontrastní poměr Mega Contrast
Micro Dimming Micro Dimming Pro
Wide Color Enhancer (Plus) Ano

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 1.5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.