Samsung UE55HU6900

Samsung UE55HU6900

Samsung přináší televizory pro rok 2014, které přináší inovativní funkce, štíhlejší provedení a propracovanější obraz. Model Samsung UE55HU6900 nabízí inteligentní funkce, možnost hlasového ovládání, UHD rozlišení, výkonný čtyřjádrový procesor či možnost zobrazení mobilního obsahu na televizoru a dálkové ovládání pomocí smartphone. Televizor je ideální pro milovníky nových trendů.

Fotogalerie produktu
   

Ultra HD rozlišení – 4x větší než Full HD

Díky velmi vysokému 4K UHD (Ultra-High Definition) rozlišení 3840 bodů na šířku a 2160 bodů na výšku získáte dokonale ostrý obraz. Televizor s tímto rozlišením poskytne vskutku exkluzivní obrazovou kvalitu a maximální ostrost obrazu. Rozsáhlý obraz Vám v kombinaci s extra velikostí obrazovky poskytne široký rozhled.

Výkon se čtyřjádrovým procesorem

Samsung Smart TV poskytuje vyšší výkon s čtyřjádrovým procesorem. Získáte mnohem rychlejší multitasking, přechod mezi obsahem a procházením internetu či rychlejší ovládání. Sledujte obsah bez pauzy a užijte si rychlejší zábavu. Už žádné čekání.

Zobrazení mobilního obsahu a ovládání

Televizor umožňuje vychutnat si obsah z Vašeho smartphone na větší obrazovce. Proces zjednodušuje technologie zrcadlení obrazovky, kdy není potřeba měnit zdroj TV signálu. Otevřete pouze panel oznámení na mobilním telefonu nebo tabletu a pusťte si hry, aplikace a jiný obsah na velké TV obrazovce. Dokonce to funguje i naopak – na smartphone nebo tabletu můžete živě sledovat obsah televizního vysílání. Používejte své mobilní zařízení jako dálkové ovládání. Je to pružné, jednoduché a užitečné.

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.