Samsung UE55JU7002

Vynikající Smart televizor SAMSUNG UE55JU7002TXXH můžete jednoduše propojit s vaším mobilním telefonem, což vám zajistí množství zábavných a užitečných funkcí.
Vychutnejte si obraz s dokonalou čistotu i detaily, které jste dosud nespatřili. UHD televizor Samsung nabízí rozlišení, které je čtyřikrát vyšší než Full HD a zajistí, že i ten nejmenší detail budete sledovat jasněji než kdy dříve.Ke sdílení obsahu mezi mobilním telefonem a televizorem vám bude stačit jediné kliknutí – opět snadná a bezproblémová funkce. Například ho můžete rychle zapnout ve chvíli, kdy se probudíte, a získat informace, které se vám budou hodit k zahájení dne – předpověď počasí, rychlé zprávy, nebo váš denní harmonogram. Vše podle vašeho přání.
Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Tyto televizory jsou rychlé, výkonné, plné zábavy a hlavně se snadno používají. Veškerý svůj oblíbený obsah budete mít na dosah ruky prostřednictvím výrazně zjednodušené služby Smart Hub. Vynikající výkon umožňuje pohodlný multitasking.Pokročilá technologie Clear Motion Rate zajišťuje minimalizaci rozmazání pohybu, díky čemuž budou i rychle se pohybující scény v perfektní kvalitě.Díky aktivnímu 3D se můžete doslova ponořit do děje. Aktivní 3D funguje tak, že se na obrazovce rychle střídají snímky pro levé a pravé oko. Brýle snímky filtrují, čímž vzniká stereoskopický dojem prostorového obrazu v maximální kvalitě.

Specifikace
Úhlopříčka obrazovky (v cm): 138
Úhlopříčka (v palcích): 55 “
Zpracování obrazu: 1000 Hz
Rozlišení: Ultra HD (3840 x 2160)
Frekvence: 1 000 Hz

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 1]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.