Sencor SLE 3213M4

Základní televizor od Sencoru, který potěší stylovým designem s minimálními rámečky a naprosto dostačující kvalitou obrazu. Zárukou pěkné podívané je totiž HD Ready rozlišení ve spojení se 100Hz technologií. Je ideální pro běžné sledování televizních pořadů, na sport ale doporučujeme raději panely s 200Hz a více.
Standardem je vestavěný DVB-T tuner pro kvalitní příjem pozemního digitálního vysílání, avšak nadstandardem je DVB-C tuner pro kabelovou televizi. Příjem MPEG4 značí vysoké rozlišení.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Příjemným rozšířením je pak port USB, ze kterého můžete nejenom přehrávat fotky, video a hudbu, ale také na připojený flashdisk či externí pevný disk zaznamenávat televizní vysílání a využívat jej pro funkci časového posunu (TimeShift).Technologie LED představuje nejen výhody v podobě lepších výkonových parametrů, ale především také úspory. Televizory vybavené LED technologií dosahují vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí.Ty nejlepší zvukové systémy mají obvykle velké a těžké reproduktory s kvalitními zesilovači. Do tenkého těla současných televizí se taková výbava nevejde, přesto se společnosti podařilo vyladit zvuk pro maximální požitek. Dva 6W reproduktory slušně ozvučí středně velké místnosti.

Specifikace
LED televize s úhlopříčkou 81cm (32″)
HD Ready (1366×768)
Záznam DVB-T/C vysílání na USB
100Hz zpracování vstupního obrazu

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.