Sony Bravia KDL-48W605

Sony Bravia KDL-48W605
Televizor Sony Bravia KDL-48W605 řady R4 přináší vylepšený obraz s ostrými detaily do Vaší domácnosti. Jedná se o nenáročný televizor s jednoduchým ovládáním pro každého. Modelová řada R4 nabízí ostré detaily díky vylepšení Clear Resolution Enhancer, snadné sdílení s funkcí Photo Share, možnost nahrávání na Váš externí HDD, propojení Vašeho telefonu s TV a exkluzivní prostorový zvuk.

Fotogalerie produktu
    Vynikající obraz s LED technologií
Televizor dosahuje skvělých obrazových výsledků díky technologii podsvícení LED. Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů. Televizor tak dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí.
Prostorový zvuk

O kvalitní a čistý zvuk se starají vysoce kvalitní reproduktory Bass Reflex Speaker s výkonem 10 W. Sledujte své oblíbené pořady, sportovní utkání a filmy s prostorovým zvukem. Získáte mnohem lepší zážitky při sledování oblíbených filmů.

Sdílení a bezdrátové spojení
S funkcí Photo Share můžete bez problému sdílet Vámi pořízené fotografie z dovolené nebo rodinné oslavy na televizní obrazovce. Pozvěte své známé a pusťte jim prezentaci na Vašem mobilu. Díky bezdrátovému přenosu ji uvidí na televizi. Máte oblíbenou aplikaci v mobilu? S bezdrátovým přenosem ji můžete sledovat přímo na obrazovce televize.

Skvělé možnosti připojení
K USB portu můžete připojit externí pevný disk nebo flash disk a přehrávat z něj obrázky, filmy nebo hudbu a další data, které na něm máte uložená. Nebo si můžete své oblíbené televizní pořady nahrát na svůj externí hard disk a pustit si je později. Pomocí HDMI rozhraní propojíte TV s Blu-ray nebo DVD přehrávačem či herní konzolí a užijete si prvotřídní zábavu.
Čistý obraz bez šumu

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.