AOC G2460VQ6 recenze a návod

Fotogalerie produktu

Monitor AOC G2460VQ6 je 24“ LCD monitor s rozlišením 1920 x 1080 při 75 Hz vybavený technologií AMD FreeSync, která zajišťuje nepřetržité zobrazení všech akcí pro náruživé hráče. Díky velmi krátké době odezvy 1 milisekunda je tento monitor skutečnou jedničkou, eliminující zdvojený obraz a rozmazávání pohybu pro rychlé hry a filmy. Monitor také podporuje inovační technologií Anti-Blue Light pro snížení únavy očí a pohodlnější sledování obrazu i po dlouhé hodiny. Díky velmi krátké době odezvy pixelů 1 ms GTG budou akce s rychlým pohybem a dramatické přechody vykreslovány plynule bez obtěžujících efektů zdvojeného obrazu. Integrované konektory D-Sub, HDMI a DisplayPort umožňují připojit několik zařízení, jako například počítač a herní konzoli, současně. Obsahuje technologie Anti-Blue Light pro ochranu vašich očí, konektory D-Sub, HDMI, DP, monitor má integrované reproduktory, technologii Flicker-free.

+ Pozitivní

– Negativní

Kvalitní obraz a kontrasStojan – nedá se natáčet do stran a dolů
FreesyncSlabší integrované reproduktory
75 Hz, odezva 1 ms

 

Specifikace

[table]

Spotřeba energie23 W
Úhlopříčka24 „
Maximální rozlišení1920 x 1080 px
Doba odezvy1 ms
Hmotnost4,27 kg
Frekvence75 Hz
4KNE
HDMIANO
Celá specifikace zde

[/table]

 

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

94%

10

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

Herní monitor s úhlopříčkou 24“ a rozlišením 1920×1080, doba odezvy 1ms, technologie Anti-Blue Light a Flicker-free, konektory D-Sub, HDMI, DP, integrované reproduktory. Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k monitoru

Návod a manuál AOC G2460VQ6

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.