BenQ GW2470HE recenze a návod

Fotogalerie produktu

Krásný a velmi kvalitní monitor z dílny BenQ GW2470H je perfektní pro každodenní práci a také zábavu. Monitor má nejen moderní a skvostný hladký design, ale také moderní technologie pro vylepšení obrazu a ochranu vašich očí. Nabízí ultra vysoký nativní a dynamický kontrast, hluboké černé tóny s minimem úniku světla. Tento monitor s VA LED displejem obnoví váš pohled na přirozené barevné detaily. Tato série je postavena na vysněné kombinaci LED podsvícení a VA panelu. Přináší nové vizuální zážitky a slibuje, že si užijete autentické barvy, hlubší černé odstíny, jasnější kontrast a ostřejší detaily. Vysoký kontrast podtrhne barevnou hloubku a zdůrazní odstíny barev. Monitor je vybaven LED podsvícením, čímž dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Příjemné jsou také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Pro připojení k počítači nabízí vstupy VGA a 2x HDMI.

+ Pozitivní

– Negativní

Skvělý poměr cena/kvalita Absence IPS
2 HDMI vstupy
Menu v češtině  

 

Specifikace

Spotřeba energie 23 W
Úhlopříčka 23,8 “
Maximální rozlišení 1920 x 1080 px
Doba odezvy 4 ms
Hmotnost 4 kg
Frekvence 60 Hz
4K NE
HDMI NE
Celá specifikace zde

 

Uživatelské hodnocení

HODNOCENÍ POČET RECENZÍ

100 %

1

Zobrazit recenze

HEUREKA.CZ

Úsporný 23,8″ LED monitor pro každodenní použití, nabízí autentické barvy, hlubší černé odstíny, jasnější kontrast a ostřejší detaily; poměr stran 16:9; rozlišení 1920 x 1080.Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k monitoru

Návod a manuál BenQ GW2470HE

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Ochrana proti spamu (nutné vyplniť) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.