Jak nainstalovat KODI do televize nebo PC

KODI je open source software, který slouží jako multimediální centrum a lze jej používat na mnoha zařízeních, včetně televizorů. Postup instalace se může lišit v závislosti na konkrétním modelu Vašeho televizoru, ale obecně lze postupovat následovně:

Prvním krokem je stáhnout si KODI ze stránky kodi.tv. Můžete zvolit verzi pro Windows, Mac nebo Linux, pokud chcete KODI instalovat na počítač. Pokud chcete KODI instalovat na televizor, budete potřebovat verzi pro Android.

Poté budete muset najít způsob, jak soubor s KODI přenést do Vašeho televizoru. To můžete udělat pomocí USB flash disku nebo pomocí síťového připojení. Některé televizory umožňují stáhnout aplikace přímo z obchodu s aplikacemi, jako je Google Play nebo Amazon Appstore.

Po stažení souboru s KODI do Vašeho televizoru budete muset aplikaci nainstalovat. Proces instalace se může lišit v závislosti na konkrétním modelu Vašeho televizoru, ale obvykle stačí soubor s aplikací otevřít a klepnout na tlačítko „Instalovat“.

Po dokončení instalace by se měla aplikace KODI objevit mezi ostatními aplikacemi ve Vašem televizoru. Klepnutím na ikonu KODI byste měli být schopni spustit aplikaci a začít s jejím používáním.

 

Jak nainstalovat doplňky v KODI 

Instalace doplňků v KODI je velmi jednoduchá, postupujte dle návodu níže.

Otevřete KODI a přejděte do hlavní nabídky.

V levém horním rohu klepněte na ikonu nástrojů (tři vodorovné čáry).

V rozbalovacím menu zvolte položku „Nastavení“.

V hlavní nabídce nastavení klepněte na položku „Přidat-on“.

V novém okně klepněte na tlačítko „Instalovat z repozitáře“.

V seznamu repozitářů vyberte repozitář, ve kterém se nachází doplňek, který chcete instalovat. Například pro instalaci doplňku YouTube můžete vybrat „Oficiální repozitář Kodi“.

V novém okně vyhledejte doplňek, který chcete instalovat, a klepněte na tlačítko „Instalovat“.

Počkejte, až se dokončí instalace, a poté se vraťte do hlavní nabídky.

Doplňek by se měl objevit v seznamu doplňků a měl by být připraven k použití.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.