LG 32LB561U

Televizor LG 32LB561U je LED televizor s úhlopříčkou 82 cm a IPS panelem připraveným na pozemní HD vysílání. Umožňuje bezproblémové připojení HDD či digitální přenos dat a zvuku.

Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
   

IPS Panel

Tajemství mimořádného pozorovacího úhlu a kvality televizorů LG spočívá v jejich panelu. Stejně jako kvalita kávových zrn určuje kvalitu kávy kvalita panelu je určující pro kvalitu televizoru. IPS panel který používá společnost LG je důvodem toho že LED televizory značky LG mají odolné obrazovky s jasnějším a stabilnějším obrazem.

True Color Accuracy

Každý pixel IPS panelu s rozlišením HD se podílí na věrné reprodukci barev které jsou identické s originálním obrazem. (Technologie: IPS panel generuje barvy jež se přesně shodují s originálním obrazem. Má proto široké uplatnění mezi profesionály v oblasti televizního vysílání.)

Široký pozorovací úhel

IPS má mezi LCD panely nejstabilnější zobrazení barev a kontrast ze všech úhlů pohledu. (Technologie: Technologie IPS dokáže omezit zkreslení barev a zajistit jejich konzistentní reprodukci z jakéhokoli úhlu pohledu.)

Křišťálově čistý obraz

IPS jednoznačně předčí konvenční panely z hlediska jasnosti obrazu při zobrazení rychle se pohybujících scén. Výsledný obraz je nerozmazaný a křišťálově čistý. (Technologie: Díky zdokonalené struktuře tekutých krystalů dokáže technologie IPS zprostředkovat ostrý obraz s minimálním rozmazáním při rychle se pohybujících scénách.)

Stabilní obraz

IPS panely jsou na rozdíl od slabých konkurenčních panelů stabilní pevné a odolné proti poškození, přesvědčte se sami tak že na obrazovku zaklepete nebo do ní strčíte. (Technologie: Regenerace VA panelů po nárazu trvá nějakou dobu což je způsobeno vertikálním uspořádáním tekutých krystalů. Návrat IPS panelu do původního stavu je naproti tomu rychlejší díky jedinečnému horizontálnímu uspořádání LCD.)

Triple XD Engine

Užijte si naprosto dokonalé barvy kontrast a jas s vysoce výkonným procesorem Triple XD Engine.

Triple XD Engine nejnovější a nejvyspělejší procesor LG nabízí nejvyšší možnou kvalitu obrazu tím že dosahuje zcela nové úrovně reprodukce barev kontrastu a jasu.

Contrast Optimizer

Picture Wizard III umožňuje snadno upravovat vlastnosti obrazu jako je úroveň černé barva barevný odstín ostrost a podsvícení.

Clear Voice II

S funkcí Clear Voice II jsou dialogy dobře a jasně slyšitelné.

Funkce Clear Voice II automaticky rozpoznává a optimalizuje hlasitost lidských hlasů ve filmech a televizních pořadech aby lépe vynikly mezi okolním zvukem.

USB Movie

Jednoduchým připojením USB zařízení nebo externího pevného disku k USB portu můžete přehrávat uložený obsah na televizní obrazovce.

DivX HD

Televizory LG mají certifikaci DivX® a jsou schopny přehrávat video ve formátu DivX® do rozlišení 1080p HD. Užijte si pestrou paletu kvalitního obsahu z internetu prostřednictvím DivX HD.

Smart Energy Saving

Funkce Smart Energy Saving přispívá k ekologičtějšímu chování spotřebitelů neboť omezuje spotřebu energie.

Její součástí je kontrola podsvícení sloužící k regulaci jasu funkce vypnutí obrazovky v době kdy chcete přehrávat pouze zvuk a funkce Standby Mode Zero umožňující přepnutí televizoru do pohotovostního režimu s nulovou spotřebou energie.

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.