Panasonic TX-48AS640E

Tato modelová řada chytrých LED televizorů Panasonic přinese do vašeho obývacího pokoje ty nejmodernější technologie a jedinečný design propracovaný do posledního detailu. Špičkový obraz s věrným podáním barev, kvalitní zvuk, mnoho internetových funkcí, intuitivní ovladač s touchpadem a v neposlední řadě také ekologický provoz promění společné rodinné chvíle při sledování televize v nevšední záležitost.

Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
   

Upravte si vaši televizi Panasonic dle sebe. Chytrou domovskou obrazovku lze přizpůsobit pomocí oblíbených aplikací a internetových stránek, barevného schématu či pozadí. Televizor Panasonic vám skrze funkce My Stream nabídne televizní pořady, seriály, filmy či internetové stránky přesně podle vašich potřeb.

Požadovaný obsah lze snadno vyhledat pomocí hlasového ovládání Voice Assistant. Rozpoznání mluvčího rovněž zrychluje a zjednodušuje přihlašování uživatelů. Pokud raději zvolíte dálkový ovladač, tak na vás čeká v poměrně inovativním provedení, kterému vévodí velký touchpad. Kombinaci hlasu a doteky prstů si rychle oblíbíte.

Používejte vaše oblíbené aplikace na velké ploše televizoru Panasonic. Předpovědi počasí, hry, video portály nebo programy pro sociální sítě si užijete přímo v obývacím pokoji při sledování televize.

Ponořte se s celou rodinou do trojrozměrného světa s televizí Panasonic a prožijte jedinečné zážitky jako ve 3D kině. Vaše oči navíc nebudou díky polarizované technologii trpět ani při dlouhém sledování. Zvolit si však můžete i aktivní 3D (nutné dokoupit volitelné 3D brýle s aktivní technologií).

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 1]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.