Panasonic TX-50CS630E

Kromě elegantních linií vám tyto špičkové FullHD televizory nabízejí prémiovou obrazovou kvalitu ve 2D a 3D spolu s všestrannou a uživatelsky přívětivou sadou chytrých funkcí.
Dny, kdy bylo nutné umístit televizor v blízkosti anténní zásuvky, jsou pryč. Do televizorů, které se dají nastavit jako streamovací klienti, můžete streamovat vysílání (prostřednictvím sítě LAN, powerline adaptérů, nebo dokonce Wi-Fi), převedené na signály internetového protokolu pomocí domácího streamovacího serveru, například televizoru VIERA nejvyšší třídy nebo set-top boxu.Televizory VIERA zahrnují vestavěnou funkci Wi-Fi, takže je můžete bezdrátově připojit k domácí síti a využívat funkce jako TV Anywhere, my Stream, prohlížení webu na televizoru a internetové aplikace.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Nejnovější televizory VIERA také dokáží navázat komunikaci se směrovačem. Stačí stisknout tlačítko WPS, nemusíte zadávat bezpečnostní kód směrovače.
Skvělé zvukové systémy mají obvykle velké a těžké reproduktory s kvalitními zesilovači. Do tenkého těla současných LED televizí se podobná výbava jednoduše nevejde, přesto má tento televizor velmi dobrý zvuk, a to díky technologii VR True Surround. Dva 10wattové reproduktory slušně ozvučí i větší místnosti. Fajnšmekři pak jistě sáhnou například po domácím kině, k televizoru ho samozřejmě není nejmenší problém připojit.

Speficikace
Úhlopříčka (cm): 126
Rozlišení: Full HD (1920×1080)
Typ podsvícení: LED
Kontrast: High Contrast
Pozorovací úhel (°): 176

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.