Panasonic TX-55CX700E

3D LED televize Panasonic Viera TX-55CX700E s enormní úhlopříčkou obrazovky 140 cm. Čistota a barevnost obrazu v tom nejvyšším 4K Ultra HD rozlišení, Vás doslova vtáhne do děje, ať už právě sledujete cokoliv.Řada CX700 vás nadchne bezchybným obrazem ve 4K a novou úvodní obrazovkou využívající systém Firefox.
Díky extrémně vysokému rozlišení, jasnému panelu, systému lokálního stmívání a sofistikovaným chytrým funkcím představují tyto kvalitní televizory ideální bránu do 4K.Díky speciální technologii Wide Colour Phosphor, která dokáže reprodukovat širší rozsah barech, pokrývá více než 90% standardů DCl.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Nová generace LCD panelů s vysokým jasem výrazně zlepšuje barvy a dynamiku. Kontrast se ale skutečně zlepší pouze v případě, že lze řídit jas v tmavých oblastech obrazu. K tomu slouží technologie lokálního stmívání, která jednotlivé svazky podsvícení televizoru nastavuje na různou úroveň jasu.Díky čtyřjádrovému procesoru poskytne Panasonic smart TV neskutečnou rychlost při využívání vašich oblíbených aplikací. Brouzdání na internetu, či využívání 3D technologie si nyní užijete mnohem rychleji, bez sekání či čekání.

Specifikace
Úhlopříčka displeje: 140
Úhlopříčka displeje: 55
Nativní rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Technologie TV: 3D
Frekvence: 800
Prohnutá obrazovka: Ne

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.